banner277
banner264

İhsaniye Mahallesi’nde çalışmalar tam gaz

Tire Belediyesi 22 mahallede İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte başlattığı altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ediyor.

banner288

İlçe genelinde 35 Milyon TL bütçe harcanarak büyük bir ölçüde tamamlanan altyapı çalışması sonrası üst yapı çalışması ve estetik anlamda park bahçe düzenleme ve peyzaj çalışmaları da devam ediyor.

Bu kapsamda İhsaniye Mahallesi’nde bulunan Şehit Burhan Aktürk Parkı’nda zamanla yıpranan yapıyı yenilemek için çalışma başlatan Tire Belediyesi, parkı adına yakışır bir hale getirecek. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran "Tire Belediyesi olarak gece gündüz soğuk sıcak demeden tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda İhsaniye Mahallemizde tamamladığımız çalışmalar sonrası Şehit Burhan Aktürk Parkı’nda düzenleme yapıyoruz. Burhan Aktürk, bu vatan için canını seve seve vermiş ve şehitlik makamına ulaşmış bir hemşerimiz. Bizde O'na olan vefa borcumuzu ödemek için şehidimizin adına yapılan parkı yenileyeceğiz. İhsaniye Mahallemiz ve tüm mahallerimizde siz değerli vatandaşlarımızın memnuniyeti için çalışmalarımıza devam ediyoruz." Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276