banner277
banner264

Başkan Duran İtfaiyecilerle Kahvaltıda Buluştu

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran 25 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiyeciler Haftası münasebetiyle, itfaiye personeli ile kahvaltı yaptı.

banner288
Başkan Duran İtfaiyecilerle Kahvaltıda Buluştu
banner291


İzmir Büyükşehir Belediyesi Tire İtfaiye Grubu’nu ziyaret eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, burada itfaiye personeli ile kahvaltı yaparak sohbet etti. Ziyarete Tire Belediye Başkan Yardımcısı Sefa Yıldırım ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Tire Yerel Hizmetler Müdürü Caner Demirkap eşlik etti.

İtfaiye personellerinin haftasını kutlayan Başkan Duran, Tire'nin kahramanları ile hatıra fotoğrafı çekildi. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, " İtfaiye haftanız kutlu olsun. Bir sonraki itfaiye haftasına kadar sağlıklı sıhhatli vukuatsız bir dönem geçirmeyi umut ediyoruz Sizler şehrimizin güvenliği noktasında gece gündüz çalışan bizim mesai arkadaşlarımızsınız. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Tire Belediyesi ile ilgili bir konu ve ihtiyaç olduğunda bizler her zaman bir telefon kadar yakınız. Tire Belediyesi sizin Belediyeniz. Siz bu şehrin yangınla mücadelemizdeki akıncılarımızsınız. Sizlerle gurur duyuyoruz. İyi ki varsınız." Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275