Ercan ÇELİK


Hafta başında Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği seçimi için Tire'den Bursa'ya giden Başkan Okuroğlu, ardından Türkiye Belediyeler Birliği seçimi için Ankara'ya geçti. Dün gerçekleştirilen belediyeler birliği seçiminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'la bir araya geldi. 


Başkan Hayati Okuroğlu, bugün de Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde önemli temaslarda bulundu. CHP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Yaşar Tüzün, Cavit Arı, Parti Meclisi Üyesi Ecevit Keleş, Genel Başkan Yardımıcısı Gökan Zeybek ve Örgütlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin'i ziyaret eden Okuroğlu, genel başkan yardımcılarıyla uzun uzun sohbet etti.

Gb2

OKUROĞLU: "GENEL BAŞKANIMIZA TİRE'NİN SELAMINI İLETTİM"
Daha sonra CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i makamında ziyaret eden Hayati Okuroğlu, genel başkanla sohbet ederek, Tire'de hayata geçireceği projeleri ve devam eden faaliyetleri aktardı. Özgür Özel ile çektirdiği hatıra fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Okuroğlu, "Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'i ziyaret ettim. Tire'nin selamını ilettim. Genel Başkanımızın başlattığı değişim hareketi, Cumhuriyet Halk Partisi'ni, şüphesiz daha güçlü ve daha etkili bir konuma taşımıştır. Bizler de Cumhuriyet Halk Partili belediyeler olarak, yerelde elde ettiğimiz başarıyı iktidar yolunda sürdürmek için var gücümüzle çalışacağız. Yılmadan, yorulmadan, daha adil, daha özgür bir Türkiye için mücadele edeceğiz.  Değişim ve ilerleme yolunda, Tire olarak biz de elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Cumhuriyet Halk Partisi'nin gücüyle, geleceği birlikte inşa edeceğiz." dedi.

Yavaş’ı ilk tebrik eden onlar oldu Yavaş’ı ilk tebrik eden onlar oldu

Gb4

Gb3

Gb1

Editör: Ercan Çelik