banner277
banner264

Tire Polisi, Şehit Ailelerini ağırladı

Tüm Emniyet Teşkilatı Mensupları Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TEMŞAD)'nin hazırladığı 'Sevgi ile Koruyalım' projesi kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler.

banner288
Tire Polisi, Şehit Ailelerini ağırladı
banner291

     Covid-19 tedbirlerine uygun olarak yapılan proje ile şehit aileleri ve öğrenciler buluşmuştur. Tire Toki Şehit Çağlar Bölük Ortaokulu ziyareti ile başlayan etkinlikte öğrenciler motosikletli polislerle bir araya gelmiştir. Proje kapsamında TEMŞAD üyeleri 15 öğrenci ile 2 öğretmen polis otobüsü ile eskort eşliğinde İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülüp görevli personeller tarafından polislik mesleği hakkında bilgi verildi. 
Daha sonra çocuklara İlçe Emniyet Müdürlüğü binası gezdirilip öğrenciler polis motosikletlerine bindirildi. Son olarak, İlçe Emniyet Müdürü Faruk Kıran tarafından öğrenciler için hazırlanan hediyeler takdim edildi.
Tire İlçe Emniyet Müdürü Faruk Kıran, şehit ailelerini makamında ağırladıktan sonra yemek programı yapıldı. Yemeğin ardından Tire’nin tarihi mekanları gezildi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276