banner277
banner264

Rakıyı su sanıp, kazazedelerin başına döktü

Kaza geçiren aileye yardım etmek isterken, üstlerine su yerine rakı döktüler.

banner288

İlginç olay İzmir’in Tire ilçesinde yaşandı. Turgut Özal Bulvarı’nda meydana gelen trafik kazasında kontrolden çıkan araç, refüjdeki ağaca çarptı. Kaza sonrası ortalık savaş alanına dönerken, kazazedelere yardım etmek isteyen bir vatandaş, elindeki 5 litrelik damacanadaki sıvıyı su diye, kazazedelerin üstüne döktü. Kazazedelerin gözleri yanınca, sıvının su olmadığı, ev yapımı rakı olduğu ortaya çıktı.

Bulvarda seyir halinde olan Veysel Aksoy yönetimindeki 35 AFB 576 plakalı araç, lastiği patlayınca kontrolden çıktı ve refüjdeki ağaca çarparak devrildi. Kaza sonucu, araçta bulunan sürücü Veysel Aksoy ve Eşi Feyza Aksoy hafif şekilde yaralandılar. Araçta yolcu olarak bulunan Halil Ege, Tuğra, Şura Aksoy ve Nurdane, Furkan Bacaklı ise kazayı yara almadan atlattılar.

Kaza sonrası ise kazazede aileye yardım etmek isteyen bir vatandaş, kendi aracından aldığı 5 litrelik damacanayla kazazedelerin başını yıkamak istedi. Başlarına dökülen sıvının yoğun anason koktuğunu farkeden Veysel ve Feyza Aksoy, vatandaşı uyarınca gerçek ortaya çıktı. Damacanadaki sıvının, ev yapımı rakı olduğu anlaşıldı. İsmi belirlenemeyen vatandaş, olay yerinden ayrıldı.

“FARK ETTİĞİMDE İŞ İŞTEN GEÇMİŞTİ”

Tire Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından o anları anlatan kazazede Veysel Aksoy, “Kazadan sonra yardımsever bir vatandaş yardım amaçlı başıma su yerine rakı döktü. Gözlerimin yandığını ifade ettim ama o anda o vatandaş telaşla bunun farkına varamadı. Daha sonra farkına vardı ama iş işten geçmişti.  Gözlerimde ve dudaklarımda uyuşma oldu. Benimle birlikte eşime ve çocuklarıma da dökülmüş. Oğluma da su sanılarak içirilmiş. Tabii ben burada bir art niyet olduğunu düşünmüyorum. Zaten kimse böyle bir şeyi kasıtlı yapmaz. Şu an Allah’a şükür iyiyiz.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal cemal
kemal cemal - 12 ay Önce

PUAHAHAHAHAA

SIRADAKİ HABER

banner276