banner277
banner264

Av kazasında 1 kişi hayatını kaybetti

Arkadaşının tüfeğinden çıkan mermi başına isabet etti. Domuz avında avcılardan birinin tüfeğinin kazayla ateş alması sonucu, 1 kişi hayatını kaybetti.

banner288
Av kazasında 1 kişi hayatını kaybetti
banner291

Ercan ÇELİK

Olay bugün akşam saatlerinde Tire’de meydana geldi. İzzeddin Gülbeyaz (55) ve Yüksel Kırlıoğlu (38), birkaç avcı arkadaşlarının da olduğu grupla birlikte Selçuk’tan Tire’ye sürek domuz avına geldiler. Büyükkale Köyü Bucak Mevkii Sülüklü Çeşme yakınlarında avlanan grupta bulunan İzzeddin Gülbeyaz ve Yüksel Kırlıoğlu iddiaya göre peşpeşe yakın şekilde ormanda ilerliyorlardı.

Bu esnada Yüksel Kırlıoğlu’nun omzunda asılı bulunan av tüfeği, iddiaya göre bir anda ateş aldı. Kırlıoğlu’nun tüfeğinde çıkan mermi, hemen arkasından gelmekten olan İzzeddin Gülbeyaz’ın başına isabet etti.

Talihsiz adam, olay yerinde hayatını kaybetti.

Olayın ardından gruptaki avcılar şoke olurken, durumu hemen ambulans ve jandarmaya bildirdiler.

Olayın olduğu mevki oldukça sarp ve orman için olduğu için 112 ve Jandarma ekipleri olay yerine güçlükle ulaştılar. Ekiplere Büyükkale Köyü Muhtar Necdet Küçük eşlik etti.

112 ekipleri olay yerine geldiğinde İzzeddin Gülbeyaz’ın hayatını kaybettiğini tespit ettiler. Hayatını kaybeden Gülbeyaz’ın evli ve 3 çocuk sahibi olduğu öğrenilirken, jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus teker
Yunus teker - 2 ay Önce

Arkadaşlar acımız büyük İzzet abimiz bu işi daha dün yapan insanlardan değil avcılığın ustalığıda yoktur herkes hata yapabiliyor buraya kalkıpta böyle av yapılmaz avı bilmeyenle Ava gidilmez diye yorum yapmayın lütfen birbirini vuranlar arkadaş hergün aynı masada oturup yiyip içen arkadaşlar insanlık halidir bir anlık dikkatsizlik sonucunda insanın başına böyle üzücü olaylar gelebiliyor çok üzüldük çok yıkıldık böyle ölüm İzzet abimize hiç yakışmadı Allahım mekanını cennet eylesin nurlar içinde yat İzzet abim seni hiçbirzaman unutmayacağız

Ayhan su
Ayhan su - 2 ay Önce

Kurtardımı domuź yazık etmiş arkadaşını dikkatsizlik

Zekayi Sazcı
Zekayi Sazcı - 2 ay Önce

Yıllardır domuz avının nasıl yapılması gerektiği konusunda avcıları uyarmamıza ragmen.Bizi dinlemeyip kendi bildikleri gibi gerekli güvenlik önlemlerini almadan avlanan avcıların başına gelen bu elim olayın üzüntüsü içindeyim.İnşAllah bundan sonra av kaptanları avı organize ederken tüm güvenlik önlemlerini alırlar.Kuralları uymayanları bir daha asla av gurubuna almazlar. Böyle bir olay bir daha yaşanmaz.Hayatını kaybeden arkadaşımıza Allah'tan rahmet diliyorum.

Nesrin bekik
Nesrin bekik - 2 ay Önce

İzeddin amcam nurlar içinde yat mekanın cennet olsun çok erken veda ettim yakışmadı sana amcam benim

Adnan Yaşar
Adnan Yaşar - 2 ay Önce

İhmale ve gevşek davranmaya gelmez, çok dikkat edilmeli. Allah rahmet eylesin. Giden gitti.

Güngör Yavuz
Güngör Yavuz - 2 ay Önce

Sürek avı öyle yapılmaz ki sararsın ormanı birbirinin atış alanına girmeyecek şekilde salarsın köpeği ormana domuz çıktı çıktı çıkmadı bölge değiştirirsin. Tüfek omuzdan muhtemelen emniyet açıktı kaydı ayağı patladı yada çalı çırpıyla takıldı tetik patladı

SIRADAKİ HABER

banner275