Başkan A. Adayı Hüma Yüksel, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ı AK Parti Genel Merkezinde ziyaret etti. Ziyarette, Başkan A. Adayı Hüma Yüksel’in Tire’deki yatırımları, Tire’ye sağladığı istihdam konuşuldu. Ayrıca Başkan A. Adayı Yüksel, Hamza Dağ’a Tire için hazırladıkları Projeler Bültenini de sundu. Ziyaret sonunda Başkan A. Adayı Hüma Yüksel, başkanı olduğu ve Tireli Futbolseverlerin gözbebeği Lider takım Tire FK’nın formasını Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a takdim etti.

Başkan A. Adayı Hüma Yüksel daha sonra, AK Parti İstanbul Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Dış İlişkiler Başkanı Zafer Sırakaya’yı ziyaret etti. Ziyarette Tire ve Tire’nin sorunlarını ile çözüm önerileri konuşuldu. Tire için hazırlanan Projeler Bülteni de Sarıkaya’ya takdim edildi.

Ziyaretlerin ardından konuşan AK Parti Tre Belediye Başkan A. Adayı Hüma Yüksel şunları kaydetti, “Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hamza Dağ ve AK Parti İstanbul Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Dış İlişkiler Başkanı Sayın Zafer Sarıkaya ile Ankara’da oldukça önemli görüşmeler gerçekleştirdik. Kendilerine nazik kabulleri için teşekkür ederim.”

dag (3)

Funda Pir, adaylığını açıkladı Funda Pir, adaylığını açıkladı

dag (2)

dag (1)

Editör: Ercan Çelik