İlk ziyaretini cumhur ittifakı paydaşı Milliyetçi Hareket Partisi’ne yapan AK Parti Tire İlçe Teşkilatı, Geçtiğimiz aylarda güven tazeleyen MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyarete tam kadro giden AK Parti Tire İlçe Teşkilatını MHP İlçe Teşkilatı da tam kadro karşıladı. Yaklaşık 1 saat süren ziyarette güncel konular görüşüldü. Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Tire İlçe Başkanı A: Kadir Uğurlu; “AK Parti Tire İlçe Teşkilatı olarak yönetim ve yürütme kurulumuzu oluşturduk. Siyasette tecrübeli genç ve dinamik bir kadro ile yola çıktık. Allah nasip ederse ilçemiz ve ülkemiz için çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam ediyoruz. Bizler Cumhur ittifakı olarak et ve tırnak gibiyiz. Bu yüzden ilk ziyaretimizi sizlere gerçekleştirdik. Misafirperverliğiniz ve göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı Tire MHP İlçe Başkanı Arif Demirkan nezdinde, yönetim kurulu ve tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Türkiye’nin gerçeği Cumhur İttifakı, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Sayın Devlet Bahçeli’nin büyük emek ve destekleriyle birlikte bir araya gelmiş, Türkiye’nin bekası için kurulmuş bir ittifak sistemidir. Tire de geçtiğimiz dönemlerde Cumhur İttifakı olarak çok başarılı çalışmalara imza attık. İnşallah birlik ve beraberliğimiz Türkiye’nin geleceği ve ilçemiz için bundan sonraki süreçte de artarak devam edecektir. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim kılsın.” Dedi.

Tire CHP’de bir ilk: büyükşehir meclisine 4 üye Tire CHP’de bir ilk: büyükşehir meclisine 4 üye

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan; “Nazik ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle memnun etti. Yeni yönetim kurulunuz hayırlı uğurlu olsun. Allah nasip ederse geçmiş dönemlerde nasıl el ele kol kola çalıştıysak aynı tempoda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Allah çıktığımız bu kutlu yolda bizleri utandırmasın.” dedi.

WhatsApp Görsel 2023-11-03 saat 18.44.01_62ee2a9f

WhatsApp Görsel 2023-11-03 saat 18.44.00_71997306

WhatsApp Görsel 2023-11-03 saat 18.44.00_8920df9d

Editör: Ercan Çelik