Ercan ÇELİK

Ak Parti’den Tire Belediye Başkanlığına aday adayı olan iş insanı Hüma Yüksel, çalışmalarına yüksek bir tempoyla devam ediyor. Seçim projelerini kapsamlı bir toplantıda açıklayan Yüksel, “İlçemizin her kesimi için adil, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeyi hedefliyoruz.” Dedi.

Ramada By Wyndham Tire’de gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıya merkez ve kırsal mahalle muhtarları, oda başkanları, partililer ve basın mensupları katıldı. Ünlü sunucu Şener Şimşek’in sunduğu programda konuşma yapan Hüma Yüksel şunları söyledi; “Yerel düzeyde halkımızın en yakın danışmanları ve destekçisi olan sizler, İlçemizin sorunlarını da en iyi bilen ve çözümü için de çaba sarf eden kişilersiniz. Bu nedenle sizlerle birlikte çalışmak ve sizlerin deneyimlerinden faydalanmak bizim için de son derece kıymetlidir.

Başkan Okuroğlu, Belediyeler Birliği’nde Başkan Okuroğlu, Belediyeler Birliği’nde

Bugün yine siz değerli paydaşlarımızla istişare ederek ve uzun zamandır yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde ortaya çıkardığımız, birbirinden kıymetli projelerimizi tanıtmak ve paylaşmak için buradayız.

İlçemizin gelişmesi ve yaşam kalitesinin artırılması amacıyla hazırladığımız bu projelerimizin tiremizin her yönüyle daha yaşanabilir bir kent haline gelmesine katkıda bulunacağına inanıyorum. Bizler ilçemizin her kesimi için adil, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeyi hedefliyoruz.

Bu vizyon doğrultusunda Tiremizi daha güvenli daha planlı ve daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için somut adımlar atacağız.

İlçemizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak adına sizlerin fikirlerine katkılarına ve desteğine her zaman ihtiyacımız var.

Bugün, sizlerin desteği ve güveni ile Tire’nin geleceği için bir kez daha aday adaylığımı projelerimizle birlikte açıklıyorum.

İlçemizi her alanda daha ileri taşımak için sizlerle işbirliği içinde olacağımızı bilmenizi isterim.

Bu kutlu yolda birlikte ilerlemek ve Tiremizi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için sizlerin destek ve katkılarını bekliyorum. Birlikte başaracağız. Birlikte ilerleyeceğiz. Her şey Tire için.”

Hüma Yüksel’in konuşmasının ardından projelerin anlatıldığı tanıtım filminin gösterimi yapıldı. Eğitim, sağlık, spor, şehir planı, otopark, temizlik gibi pek çok alanda hazırlanmış proje, misafirlere detaylı olarak anlatıldı.

humayuksel2

humayuksel1

Editör: Ercan Çelik