banner277
banner264

Tire’ye “Özel” Madalyalar

Bünyesinde Tire ve çevre ilçelerden özel sporcuları barındıran Efe Özel Eğitim Spor Kulübü, 14-17 Ekim 2015 tarihleri arasında Sabancı Vakfı’nın organize ettiği Özel Olimpiyatlar Türkiye Şampiyonası’nda, Ege Bölge Şampiyonu ünvanıyla Futbol ve Atletizm branşlarında mücadele etti.

banner288
Tire’ye “Özel” Madalyalar

Bünyesinde Tire ve çevre ilçelerden özel sporcuları barındıran Efe Özel Eğitim Spor Kulübü,   14-17 Ekim 2015 tarihleri arasında Sabancı Vakfı’nın organize ettiği Özel Olimpiyatlar Türkiye Şampiyonası’nda, Ege Bölge Şampiyonu ünvanıyla Futbol ve Atletizm branşlarında mücadele etti.

Şampiyonada futbol branşında ikincilik elde edilirken atletizm branşında ise çok sayıda madalya kazandılar.Dört gün süren şampiyonanın ev sahipliğini müsabakalar bazında Denizli Üniversitesi yaparken, sporcular tüm giderleri Sabancı Vakfı tarafından finanse edilen, Pamukkale’deki otellerde konakladılar.
 
TİRELİ ŞİVAN 3 MADALYA ALDI
Tire Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu ve Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören Şivan Öztaş 100 metre ve uzun atlama branşlarında birinci; 200 metre koşusunda ise ikinci oldu. Diğer sporculardan Ali Özdiyar ve Cemile Çaybaşı 200 metre koşularında ikinci, Ersin Harmancı da 50 Metre koşularında birinci oldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 05:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274