banner277
banner264

Tireli Altınordu oyuncuları, turnuvaya gidiyor

Altınordu Tire, Söke, Milas, Kuşadası Futbol Okulları futbolcuları, 26-27 Ocak tarihlerinde Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde düzenlenecek olan Güney Ege Futbol Turnuvası’nda kıyasıya mücadele edecekler.

banner288
Tireli Altınordu oyuncuları, turnuvaya gidiyor
banner291

 

Tire’de 4 aydır faaliyet gösteren Altınordu Futbol Okulu yaklaşık 100 futbolcu ile 7-13 yaş gurupları arası 4 katagoride 7 takım ile turnuvada boy gösterecekler.

 

 MAÇ TECRÜBESİ VE DEPLASMAN

Uygulama ile çocuklara maç tecrübesi kazandırmayı hedefleyen Altınordu Futbol Okulları, Aynı zamanda erken yaşta çocuklara deplasman maçı heyecanı, yeni arkadaşlarla tanışma ve kazanma-kaybetme duygusu yaşatmayı hedefliyor.

 

KARNE HEDİYESİ

Turnuva zamanlama itibariyle sömestrda organize edilmesi bakımından aynı zamanda karne hediyesi işlevi görüyor.Okullarında geçirdikleri 1 dönem boyunca yüklendikleri yoğun ders çalışma sorumluluğundan sonra çocuklar bu turnuvada eğlenme ve stress atma fırsatı bulacaklar.

 

2 TURNUVA DAHA VAR

Sömestr tatilinin değerlendirilmesi gerektiğini düşünen Altınordu Futbol Okulları tatil boyunca İzmir Yeşilyurt Altınordu Futbol Tesisleri’nde ve Kuşadası Atlantique Hotel’de 2 turnuva daha düzenleyecek.Yine Bu 2 turnuvaya Altınordu Tire Futbol Okulu da katılım sağlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275