banner277
banner264

Kaymakam Tanrıseven, sporun ve sporcunun yanında

Geçtiğimiz aylarda Tire’ye atanan İlçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven yaptığı başarılı çalışmalar ile şimdiden adından sıkça söz ettirir oldu.

banner288
Kaymakam Tanrıseven, sporun ve sporcunun yanında
banner291

HABER VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ >>

Fatih ŞAŞMAZ – Tire İHA

 

Geldiği günden bu yana ilçe hakkında fizibilite çalışmaları yapan ve ilçenin tarih, tarım ve turizm yönünden gelişimi noktasında özverili çalışmalar sergileyen Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven aynı zamanda vatandaşla da iç içe. Devletin vatandaşın ayağına gitmesi gerektiğini söyleyen Tanrıseven, spora da ayrı bir ilgi duyuyor. Alanya kaymakamlığı süresince Alanya Spor’a büyük katkılar koyan Tanrıseven Şimdilerde de Tire 1922 için kolları sıvadı.

 

Üçüncü Lig’de mücadele eden kırmızı beyazlı takımı bir an olsun yalnız bırakmayan ve iç saha maçlarını takip eden Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven geçtiğimiz günlerde Antalya Kemer’de oynanan Tire 1922 maçına da giderek takıma destek oldu. Tire ile ilgili olarak İHA’ya açıklamalarda bulunan Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven “İlçemiz Tire, tarihi kimliği ön planda olan, beylikler döneminden, cumhuriyet dönemine kadar her dönemde adından sıkça söz ettiren bir kent. Aynı zamanda tarımın ve alternatif turizmin de merkezi konumunda. Bizler de tarih kokan bu kentte örnek çalışmalar yaparak bu kenti gelecek nesillere taşımalıyız. Göreve geldiğiminiz günden bu yana ilçenin sorunlarını ve çözüm önerilerini ilçe yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları ile tartışıyoruz. Bizler el birliği ile elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. “İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın” şiarı ile hareket ederek mahalle mahalle gezip vatandaşlarımızın sorunlarını da tek tek dinliyoruz. İnşallah Tire, çok kısa sürede tarih, tarım, turizm, spor ve birçok alanda küllerinden yeniden doğacak”

HABER VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ >>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274