banner277
banner264

Başkan Çiçek, futbolcularla yeni Stadyumu inceledi

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Tire Belediyesi işbirliğiyle ilçeye kazandırılan Tire Arena Stadı inşaatı da hızla ilerliyor. Sezon sonuna yetiştirilmesi hedeflenen 15 bin kişilik Tire’nin yeni stadını yönetim ve futbolcular ziyaret etti.

banner288
Başkan Çiçek, futbolcularla yeni Stadyumu inceledi
banner291

2016-2017 sezonunun sonuna yetiştirilmesi hedeflenen ve yapım aşaması hızla devam eden Tire Arena, önceki gün Tire 1922 onursal Başkanı Tayfur Çiçek, Tire 1922 Kulüp Başkanı Mutlu Sarayköylü, Tire 1922 teknik direktörü Mesut Toros ile yardımcıları ve 1922 takım oyuncuları stadyuma gelerek inşaatın son haline bakarak yerinde incelemeler yaptılar. Bölgenin en modern statlarından biri olacak olan Tire’nin yeni stadyumunu yetiştirilmek için yağmur çamur demeden inşaat çalışmalarına ara vermeden hızla devam ediliyor.


“STADYUMUN İNŞAATINDA 200 KİŞİ ÇALIŞIYOR”
Yapımı hızla devam eden Tire Stadı inşaatında yağmur çamur demeden 200 kişinin çalıştığını ifade eden onursal Başkan Tayfur Çiçek, “Stadımızın çeşitli kademelerinde 200 kişi elinden geldiğince fazlasını vererek Tire Arena’yı sezonun son maçlarını evimizde oynamamız için hızlı bir şekilde çalışıyor. İnşallah en kısa sürede stadımız tamamlanacak ve maçlarımızı burada oynayacağız. İzmir’in en modern bir stadı olacak. Laik olduğumuz stadımıza kavuşacağız.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276