banner277
banner264

Sınav öncesi öğrencilere iftar

Hisarcık Hasanlar Ortaokulu’nda temel eğitimden liselere geçiş sınavına girecek öğrencilere motivasyon amaçlı iftar programı düzenlendi.Okul Müdürü Ali Osman Kılıç, Okul Öğretmenleri, liselere geçiş sınavına girecek girecek öğrenciler...

banner288
Sınav öncesi öğrencilere iftar
banner291

Hisarcık Hasanlar Ortaokulu’nda temel eğitimden liselere geçiş sınavına girecek öğrencilere motivasyon amaçlı iftar programı düzenlendi.

Okul Müdürü Ali Osman Kılıç, Okul Öğretmenleri, liselere geçiş sınavına girecek girecek öğrenciler ve ailerinin katıldığı iftar yemeği Hasanlar Ortaokulu bahçesinde verildi.

Okul Müdürü Ali Osman Kılıç, açıklamasında, "Okulumuz ortaokul son sınıf öğrencilerinin liselere geçiş sınavı öncesi moral ve motivasyonlarını arttırmak ve sınava hazırlık sürecindeki özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize şükranlarımızı sunabilmek için bu programı düzenledik. Bu programda bizlerden desteklerini esirgemeyen Avrupa Kütahyalılar Federasyonu Başkanı Adil Emsen ve İş Adamı Bahattin Demir’e teşekkür ediyorum’’ dedi.

Derneğin faaliyetlerinin Kütahya ve ilçelerinde Ramazan Ayı boyunca aralıksız devam ettiğini belirten Avrupa Kütahyalılar Federasyonu Başkanı Adil Emsen, ’’Bölgedeki fahri temsilcimiz Gazeteci Yazar Yunus Daşdemir, İsa Rechber ve İsmail Erbaş’ın tespit ettiği kişilere ve kurumlara yardımlarımızı ulaştırmaya devam ediyoruz. Özellikle eğitim alanında katkılarımız artarak devam edecek. Bu yıl Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve bölgede bulunan temsilcilerimiz aracılığıyla Ramazan ayında ihtiyaç sahibi birçok öğrenciye ve aileye ulaşıyoruz. Çalışmalarımız, federasyonumuza bağlı derneklerimiz ve sahada bulunan temsilcilerimizin tespit ettiği ihtiyaç sahiplerinin dertlerine azda olsa katkı sağlamak amacıyla devam edecektir. Bu yardımları Kütahya’lı hemşerilerimize ulaştırmamız için bizlere daima destek olan tüm gurbetçi kardeşlerimize sonsuz şükranlarımı sunarım’’ ifadelerini kullandı. (EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274