banner277
banner264

Başkan Fetir Karabulut: Şehit ailelerine sahip çıkmak bizim asli görevimizdir.

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde ve köylerinde bulunan şehit aileler,i Kaymakam Musa Kazım Çelik, Belediye Başkanı Ferit Karabulut ve kurum amirleri tarafından ziyaret edildi.Başkan Ferit Karabulut, yaptığı açıklamada, ’’Acınızın...

banner288
Başkan Fetir Karabulut: Şehit ailelerine sahip çıkmak bizim asli görevimizdir.
banner291

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde ve köylerinde bulunan şehit aileler,i Kaymakam Musa Kazım Çelik, Belediye Başkanı Ferit Karabulut ve kurum amirleri tarafından ziyaret edildi.

Başkan Ferit Karabulut, yaptığı açıklamada, ’’Acınızın büyüklüğü karşısında her laf kifayetsiz kalır. Allah Kur’anında şehitlerin Peygamberlik makamına yakın bir mertebe olduğunu söylüyor. Bizde bunu söylüyor ve iman ediyoruz. Biz öyle bir milletiz ki Ülkemizi bölmek isteyen hainler karşısında dik durarak Türk’ün gücünü en iyi şekilde gösterdik.15 Temmuz gecesi de milli tarihimizin en kara günlerinden bir tanesini yaşadık. Rabbim bir daha o kara gecenin tekrarını yaşatmasın. Bu menfur olayda birçok polisimiz, askerimiz ve sivil vatandaşımız kutlu bir uğurda vatanın birliğini ve dirliğini korumak uğruna hayatını kaybetti. Bizler de bugün aynı hedef uğruna şehitlik mertebesine ulaşan, vatanın bölünmez bütünlüğü için canını seve seve siper etmiş aziz şehitlerimizi unutmayarak ilçemizdeki ve köylerimizdeki şehit ailelerimizi ziyaret etmek istedik. Şehit ailelerine sahip çıkmak bizim asli görevimizdir.’’ diye konuştu. (YD-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275