banner277
banner264

Başkan Kayalı, Pazar yerinde bez çanta ve file dağıttı

Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında doğaya ve çevreye zararlı plastik poşet kullanımını azaltmak amacıyla Kapalı Pazar Yeri’nde kurulan Salı pazarında Kuşadası Kadın Girişimi...

banner288
Başkan Kayalı, Pazar yerinde bez çanta ve file dağıttı
banner291

Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında doğaya ve çevreye zararlı plastik poşet kullanımını azaltmak amacıyla Kapalı Pazar Yeri’nde kurulan Salı pazarında Kuşadası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi (KUŞAKK) üyesi kadınlar tarafından üretilen bez çanta ve pazar fileleri esnafa ve vatandaşlara dağıtıldı.

“Plastik Poşete Hayır” sloganıyla düzenlenen etkinliğe Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ile eşi Nil Kayalı, Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Ferah Sürekçi, Fevziye Tekeroğlu, KUŞAKK Başkanı Şerife Atınç ve KUŞAKK üyesi kadınlar katıldı. Bez çanta ve filelerle birlikte plastik poşet kullanımının doğaya ve çevreye verdiği zararları anlatan broşürleri vatandaşlara ve esnafa dağıtan Başkan Kayalı, bez çanta ve pazar filesi kullanma çağrısı yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276