“Varlığım Türk varlığına armağan olsun!”
       
 Hainler Truva Atına binip de geldiler, ister Truva atı deyin, ister Din, İman takiyye atı deyin, önemli olan gelenler, neyle geldikleri, atın adı, sıfatı çok önemli değil. Öyle bir örgütle karşı karşıya ki benim güzel vatanım, öyle bir tehlikeyle karşı karşıyayız ki hafife alınacak bir tehlike olarak görülmesi bizleri hataya düşüren tek nokta olacaktır. Bu F(it)netullah çetesi uluslar arası bir örgüt olmakla beraber uluslar arası güçlerden beslenen değil bu güçleri dahi besleyen bir örgüttür. Senatolara, senatörlere maddi destek sunup seçimlerde sponsor olabilecek gücü benim gariban Anadolu insanımın manevi duygularını kullanarak elde etmiş tam bir fitne çetesidir. Anadolumun güzel insanlarının manevi duygularını kullanarak insanımdan soygun yöntemiyle elde ettikleri güçle birçok ülkeye yatırım yapan, en çokta ülkemize yatırım yapan bu uluslar ardası terör örgütünün bu kadar varlığına el konulmuşken mensuplarının birçoğu ceza evlerindeyken bu haliyle yenildik eyvallah deyip çekip gideceğini beklemek gaflet olacaktır. O yüzden tehlike geçmemiştir ve kritik noktalarda saklanıp, gizlenen birçok örgüt üyesi bulunmaktadır, zaman zaman şahit olmaktayız ki kimisi bu operasyonları yürüten birimlerin başında yer almakta, kimisi yüklü miktarlarda paraları hala piyasada çevirmeye çalışmaktadır. Edinilen bilgilere göre ise birçoğunun aile hayatını düzensizliğe sokmayacak şekilde işlemler ayarlanmakta, borçları bir kalemde kapatılmakta ve düzeni kaçanlara ciddi miktarlarda maddi akış sağlanmaktadır. Peki, tüm bunları kimler yapmaktadır? Hiç fark edeniniz oldu mu bilmiyorum ama hala her yerdeler ve iletişim araçları ayakları olmuş durumdadır. Yıllarca çarşıya esnaf içine çıkmamış bir takım bürokratları artık esnaf içinde görebilmekteyiz.

        İnsanımız da halen saflığını korumakta ve ben bunların darbe yaptığını görmedim teranesiyle, günaha girmek istemiyorum teranesiyle her şeyi uzaktan izlemektedir. Sadece vatandaşımız mı? Yetkililerde her an plağın tersine döneceği Türkiye’nin bu hainlere teslim olacağı tereddüdüyle tedirgin bir şekilde işlem yürütmektedir. Bunlar bu milletin genlerine ne 17/25 Aralıkta, nede 15 Temmuzda dokunmadılar 1980’li yıllardan beri bu hainler bu milletin genleriyle oynamakta ve bu millete zulmetmektedir. Kaç hayatın kayıp gittiğini, kaç insanın işsiz aşsız, yuvasız kaldığını, kaç kişinin intihara sürüklendiğini, kaç genç kızımızın namusunun kirletildiğini, kaç kişinin soyulduğunu gerçekten bizim insanımız ve operasyonun başında bulunan zatlar bilseydi, mülki amirler bilseydi eminim böyle düşünmeyecekler ve bu ihanet çetesini yok etmek için canını dişine takıp herkes çalışacaktır. Eksiğimiz eğer bunların yaptığını anlatmaksa işte buyurun her türlü pisliğe bulaşmış ve her türlü pisliğin başında bu çete vardır. Yeryüzünde tahayyül edebileceğiniz bütün pis işleri sevk ve idare eden bu FETÖ/PDY çetesi dedikleri çetedir. Bu çeteye destek veren hiç kimse masum değildir. Bu çete mensuplarıyla bir bardak çay içen kim varsa o bir bardak çayın dahi hesabı sorulmalıdır. Bu ben dahi olsam bu hesap sorulmalıdır. Ama ne var ki mensupları halen kritik görevlerini sürdürmekte aynı zamanda ulaklık dahi yapabilmektedir. Yıllarını bu çetenin içinde geçirmiş bürokratlar AKP binalarının önünde elinde bayrakla poz verip soruşturmalardan kurtulabilmektedir. KENDİNİZE GELİN, ülkeye bu kadar yatırım yapmış, okullar, dershaneler, işletmeler, holdingler kurmuş, uluslar arası itibar sağlamış bu örgüt tüm varlıklarına el konulmasına rağmen eyvallah deyip çekip gitmez ve mutlaka bunun intikamını almak için, canını dişine takıp gereğini yapmak için bir hamle daha, başarısız olması halinde birkaç hamle daha yapacak durumda şu an ve belinin falan kırıldığı yok işinden aşından olmuş adamlar benden rahat ise tutuklanan kadınları dahi ceza evine giderken geziye gidiyor gibi el sallaya sallaya gidiyorsa bu iş bitmemiştir ve beklentileri vardır demektir. Eğer ellerine fırsat geçerse sizin onlara acıdığınız gibi onlar sizlere acımayacaklardır ve cığlık çığlığa ölüm fermanınıza imza atacaklardır. Devlet millet el ele olalım gelin bu pislik sürüsünü beraber bitirelim, kim ne biliyorsa en tepeye Cumhurbaşkanlığı Bilgi Alma Merkezine yazsın. En ufak bir şüpheyi dahi pas geçmeyiniz, çünkü hukuk kurallarına göre her vatandaşın ihbar hakkı vardır ve ihbarınızdan dolayı kimse sizi suçlayamaz ve bu konuda kimse size iftira davası, tazminat davası açamaz. Geri dönüşü olur diyenlere de inanmayınız, Hukuk da belli hükümleri de bellidir. Şüpheye dayalı olarak ihbar her Türk vatandaşının hakkıdır. Suçluyu suçsuzu hukuk ve devlet ayırır. Hiç birisinin masum olmadığını gelinen noktada biz de, herkes de biliyorsa bu korku niye?

Tanrı Tüm teröristleri ve terör örgütlerini helak etsin.
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner127