banner277
banner264

Tireli Futbolcu Bulut Eymen Şen Galatasaray yolcusu

Tiregenç1970 Spor Kulübü oyuncusu 10 yaşındaki Tireli Bulut Eymen Şen, Galatasaray Metin Oktay Tesislerindeki antrenmanlara davet edildi.

banner288
Tireli Futbolcu Bulut Eymen Şen Galatasaray yolcusu

Tarih ve kültür alanında adından sıkça söz ettiren Tire, spor alanında da gelişimini sürdürüyor. Tire’den yetişen minik yetenekler bir bir keşfediliyor. Tireli işadamı Adem Şen ve Avukat Fatoş Banu Yıldırır Şen’in oğulları 10 yaşındaki Bulut Eymen Şen, geçtiğimiz hafta Torbalı’da Tiregenç1920 Spor ile Torbalıspor arasında oynanan maçta üstün performans sergiledi. Maçı izlemeye gelen Galatasaray U-10 Antrenörü Bulut Eymen’in performansını başarılı buldu. Bunun üzerine maçta bir de gol atan Eymen, Galatasaraylı yetkilinin dikkatini çekmeyi başardı.

METİN OKTAY TESİSLERİNE DAVET ETTİ

Maçın ardından bir araya gelen takım yöneticileri ve Galatasaraylı yetkili, Bulut Eymen’i önümüzdeki hafta 3 günlüğüne Metin Oktay Tesisleri’ne davet etti. Bu davet, hem Bulut Eymen’i hem de hocalarını çok sevindirdi. Önümüzdeki hafta 3 gün boyunca Galatasaray U-10 takımında antrenmanlara çıkacak olan Bulut Eymen’in yıldızı şimdiden parlamaya başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276