Tanrıseven'den Tire 1922'ye tam destek

Tire 1922 Spor Başkanı Mutlu Sarayköylü, Takım Kaptanı Gökhan Erdur ve Yeni Teknik Direktörü Nihat Balan, Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti.

Tanrıseven'den Tire 1922'ye tam destek

Başkan Sarayköylü “Sayın Kaymakamımıza, yeni dönemde onlarca takımda başarı ile görev yapan ve bu sezon takımımızın başında görev yapacak olan Nihat Balan’ı tanıştırmak için geldik” dedi. Başkan Sarayköylü ve Teknik Direktör Balan, Tire 1922 Spor’un yeni sezon hazırlıkları ile ilgili Kaymakam Tanrıseven’e bilgi verdi.


“DESTEĞİMİZ TİRE 1922 İLE”
Kaymakam Tanrıseven, Tire’de sürdürülen tüm sportif faaliyetleri desteklediklerini belirterek, 3. Ligde mücadele eden Tire 1922 Spor’a da her türlü desteği verdiklerini belirtti. Geçen sezon özelikle ikinci yarıda Tire ekibinin başarılı sonuçlar aldığını belirten Tanrıseven, Play-off şansının son haftalarda talihsiz bir biçimde kaybedildiğini söyledi. 


TANRISEVEN, “TİRE’NİN HAKKI ÜST LİGLER”
Tanrıseven şunları kaydetti: “Batman Petrolspor’un altyapısında yetişen lisanslı bir sporcu olarak futbol kulüplerine olan sempatim yadsınamaz. Geçmiş’te Diyarbakırspor’a Kulüp Başkanı olarak, Alanyspor’a Kaymakam olarak nasıl destek verdiysem yeni sezonda da aynı şekilde desteğimiz Tire 1922 Spor’la olacak. Yeni stadımız bitmek üzere. Bu statta mücadele edecek olan Tire’mizin güzide ekibi üst ligleri hak ediyor. Kentimizde bu potansiyel fazlasıyla mevcuttur. Yeni sezonun ve yeni teknik direktörün Tire 1922 Spor kulübümüze hayırlı olmasını ve başarılar getirmesini diliyorum.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223