banner277
banner264

İskender Eroğlu'nun lisansı çıktı"

Tire 1922’nin başarılı Teknik Direktörü İskender Eroğlu, 2 sezondur yaşadığı lisansının yetersizliği sebebiyle takımı saha içinden yönetememe sorunu sonunda çözüldü.

banner288
İskender Eroğlu'nun lisansı çıktı

 Tire 1922’nin başarılı Teknik Direktörü İskender Eroğlu, 2 sezondur yaşadığı lisansının yetersizliği sebebiyle takımı saha içinden yönetememe sorunu sonunda çözüldü.Takımın başında sahaya çıkamayan, tribünlerden takımı idare etmeye çalışan deneyimli teknik adam, bu zor şartlarda tam 2 sezon çalıştıktan sonra, önümüzdeki hafta içi oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabakası olan “Kasımpaşa-Tire 1922” maçı ile tribünlerdeki yerini almış olacak.


18 Eylül tarihi itibarı ile resmen “üst düzey” lisansına sahip olan Eroğlu’nun kulübede olması takıma olumlu anlamda etki yapacaktır. Bu olumlu gelişmeyle ilgili olarak kısa bir değerlendirme yapan Eroğlu, “Tireli futbolseverler çok iyi bilirler, ben futbolculuk döneminde de hırslı bir sporcuydum. Bu yapım, teknik direktörken de devam ediyor. Bu anlamda bençte yer almam, futbolcularım üzerinde olumlu anlamda motive edici olacaktır. Onların her an maçı yaşamasını sağlayacaktır.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2015, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275