banner277
banner264

Fit N Joy, gücüne güç kattı

Tire’de fitness konusunda çığır açan Fit N Joy, el değiştirdi. Fit N Joy’u, Tire’de fitness ve spor dünyasında tanınan isimlerden, kendisi de bizzat sporcu olan Mert İnce devraldı.

banner288
Fit N Joy, gücüne güç kattı

Ercan ÇELİK

Yaklaşık 3 yıl önce Tire’de Gölet mevkisinde hizmete açılan ve açıldığı günden itibaren, nezih ve şık mekanı, konsepti ve profesyonel eğitmenleri ve Tire’de fitness ve spor salonu sektöründe zirveye yerleşen Fit N Joy, geçtiğimiz günlerde el değiştirdi.

Tire’de fitness ve spor dünyasında tanınan bir isim olan ve uzun zamandır Tire’nin ilk spor salonlarından Mert Spor Salonu’nun işletmeciliğini yapan Mert İnce, Fit N Joy’u devraldı.

Kendisi de 5 yıldan fazladır fitness ile ilgilenen bir sporcu olan Mert İnce, “Fit N Joy, konsepti ve profesyonel ekibi ile aynı şekilde hizmete devam edecek. Her zaman daha iyisini ortaya koymak için tüm motivasyonumuz ve azmimizle, ekip olarak çalışmaya devam edeceğiz. Sporun yaşı ve zamanı yok. Büyük küçük demeden tüm Tirelileri, salonumuzu gezip görmeye ve üye olmaya davet ediyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 00:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276