Veysel Sağlam’dan çarpıcı iddia: Bu ölüm araştırılsın!

Ak Parti Tire İlçe Başkan Yardımcısı Veysel Sağlam, 2 yıl önce bir trafik kazasında hayatını kaybeden köşe yazarı Serdar Ulusoy’un ölümünün yeniden araştırılması için Tire Cumhuriyet Savcılığı’na başvurdu.

Veysel Sağlam’dan çarpıcı iddia: Bu ölüm araştırılsın!
 HABER VİDEOSU EN ALT KISIMDA

15 Temmuz gecesi yaşanan işgal girişimi, bu yapının geçmişteki izleri ile ilgili bilgi vermek, şikâyette bulunmak ve 24 Nisan 2014 tarihinde Bayındır Yolu’nda meydana gelen bir şüpheli trafik kazasının yeniden incelenmesi talebiyle savcı karşısına çıkan Veysel Sağlam, tüm bildiklerini ve iddialarını bir bir anlattı. Çok eski tarihlerden bu yana Fetö/PDY ile mücadele ettiğini belirten Veysel Sağlam, savcılık makamına verdiği dilekçede birbirinden önemli iddialara yer verdi. Bu iddialardan en çarpıcı olanı ise bir zamanlar Ödemiş Merkezli Yerel Güç isimli gazetede köşe yazısı yazan ve trafik kazasında hayatını kaybeden 39 yaşındaki Serdar Ulusoy isimli yazarın ölümüyle ilgili. Veysel Sağlam, Fetö’ye o dönemlerde karşı çıkan ve düşüncelerini açıkça beyan eden Ulusoy’un susturulamayacak duruma geldiği sırada Fetö tarafından farklı yollar düşünüldüğü kanısında olduğunu söyledi. Bu şüphelerinin üzerine 2014 yılında meydana gelen trafik kazasının raporlarıyla birlikte tekrardan incelenmesini isteyen Sağlam; “Kaza ile ilgili gözden kaçmış, üzeri örtülmüş olaylar olabilir. Fetö’nün neler yapabileceği göz önüne getirildiğinde şüpheli kaza olarak kayıtlara geçen bu kazanın, yapılacak olan yeniden incelemeyle daha iyi aydınlanacağı kanısındayım. Umarım bu gerçekten bir trafik kazasıdır.  Bu kaza ile ilgili olarak suçlu olan varsa cezasını çeksin.  Savcılık Makamına yapmış olduğum bu şikâyetin tek sebebi, Sayın Serdar Ulusoy ve ailesine ve Vatansever Türk Milleti’ne karşı sorumluluğum olduğunu düşünmemdir.

 

26 NİSAN 2014’TE NE OLMUŞTU?

26 Nisan 2014 tarihinde Yerel Güç Gazetesi Köşe Yazarı 39 yaşındaki Serdar Ulusoy motosikletiyle Tire yönünden Bayındır istikametine seyir halinde gidiyordu. Talihsiz adam yol üzerinde bulunan havuzlu restoran yakınlarına geldiğinde bilinmeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve motosikletiyle birlikte yoldan çıkmıştı. Yoldan çıkan motosiklet zeytin ağacına çarparak durabilmiş ve Serdar Ulusoy isimli köşe yazarı motosikletin üzerinde hayatını kaybetmiş bir şekilde ertesi gün bulunmuştu.


HABER VİDEOSU:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221

banner223