banner277
banner264

TÜGVA’dan Anlamlı Anneler Günü Kutlaması

Tire TÜGVA Tire Temsilciliği süpriz bir anneler günü kutlaması yaptı.2010 yılında İstanbul Halkalı'da askeri personeli taşıyan servis otobüsüne yapılan bombalı saldırı sonucu şehit olan Tireli Jandarma Uzman Çavuş Çağlar Bölük' ün Doyranlıda yaşayan annesinin evine giderek şehit annesinin anneler gününü kutladı.

banner288
TÜGVA’dan Anlamlı Anneler Günü Kutlaması

Karşısında elinde çiçekle TÜGVA Tire Temsilciliğini gören şehit annesi Kezban Bölük şaşkınlığını gizleyemedi. Gözyaşlarına engel olamayan şehit annesi TÜGVA yöneticilerine teşekkür etti.Şehit babası Salih Bölük'e de Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye eden TÜGVA'lı gençler, şehit ailesi ile bir süre sohbet ederek Doyranlıdan ayrıldı.

Anneler günü nedeni ile bir mesaj yayınlayan TÜGVA Tire İlçe Başkanı Mesut Şaşmaz " Annelerimizin bu mutlu gününde, evlatlarını kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı şehit anneleri başta olmak üzere tüm annelerimizin günü kutlu olsun.Bizleri daima koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen ve varlığıyla hayatımıza anlam kazandıran annelerimizin haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Anneler Günü vesilesiyle eli öpülesi tüm annelerimizin günü kutlu olsun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275