Rüya bebeği ziyaret ettiler

Tire Belediye Meclis Üyesi Mustafa Maltepe ve AK Parti Tire Kadın Kolları Başkanı Mehri Nisa Ünalan Rüya bebeği ziyaret etti.

Rüya bebeği ziyaret ettiler

Kaybolması ile Tire’de büyük endişe uyandıran, 24 saat sonra bulunması ile ilçede ve tüm Türkiye’de sevince neden olan anneannesi tarafından kaçırılan Rüya Çelik, Tire Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından taburcu edilerek evine gönderildi. Rüya Çelik’in ilk ziyaretçileri de Tire Belediye Meclis Üyesi Mustafa Maltepe ve AK Parti Tire Kadın Kolları Başkanı Mehri Nisa Ünalan oldu.

Rüya Çelik ve ailesini evinde ziyaret eden Meclis Üyesi Maltepe ve Kadın Kolları Başkanı Ünalan, Rüya Çelik ve ailesi için götürdükleri hediyeleri aileye verdikten sonra aile ile sohbet etti.

Rüya Çelik’in annesi Derya Manaz, “Bebeğim bulunduğu için çok mutluyum. Çok aç ve susuz kaldığı için dün hastanede kaldık. Bugün taburcu edildik. Rüya çok yorgun. Şimdi uyuyor. Annem Rüya’yı dağda yalınayak yürüttüğü için ayaklarında yaralar var. Bebeğimizi bir yerde bırakmasından korkuyorduk. Mama yok, biberon yok, bezi yok. Sadece bir salatalık yedirmiş” dedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Mehri Nisa Ünalan, “Rüya Bebeğin sağ salim bulunması hepimizin içini ferahlattı. Günlerdir kötü haberler aldık. Hala aranan çocuklarımız var. Çok üzücü bu tür olaylar. Hem geçmiş olsun demek hem de biz ailemize nasıl yardımcı olabiliriz, neye ihtiyaçları var bakmak için geldik. Her şeye ihtiyaçları olduğunu gördük. Elimizden gelen katkıyı mutlaka sağlayacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner256