Miniklerden Polis Haftası Ziyareti

Tire Nefise İbrahim Çetin Anaokulu ve Dört Eylül Anaokulu öğrencileri 174. yaşına giren Polis Teşkilatını kutlamak üzere, kendi el becerileriyle hazırladıkları polis şapkalarını takarak Tire Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

Miniklerden Polis Haftası Ziyareti

Polis haftası nedeniyle öğretmenleri eşliğinde İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne kendi el becerileriyle hazırladıkları polis şapkalarını takarak gelen minik öğrencileri, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge ve polisler karşıladı. 
İlk olarak Emniyet Müdürlüğü binasını gezen minikler, polis abi ve ablalarından, polislerin nasıl çalıştığını, neler yaptığını yerinde görerek öğrenme fırsatı buldular. Ardından konferans salonunda eğitici çizgi film izleyen miniklere Emniyet Müdürlüğü çeşitli ikramlarda bulundu. Minikler de, kendi yaptıkları hediyeleri polislere vererek Polis Haftalarını kutladı.
Minik öğrenciler, öğretmenleri ve polis memurlarıyla birlikte emniyet binasının önünde hatıra fotoğrafı çektirerek Emniyet Müdürlüğü ziyaretlerini tamamladılar.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Hasan Özge, "Bu özel günde minik öğrencilerimizin gelişi bizleri çok mutlu etti. Onlar bizim geleceğimiz. Bizlerde onların geleceği için var gücümüzle çalışıyoruz. Emniyet binamıza ayrı bir renk kattılar. Hepsine teşekkür ediyoruz" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER