banner277
banner264

İyilik Hareketi Yayılıyor

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, engelli vatandaşlarımızı yaşamın içine dahil edecek birçok projeye imza atarken, vatandaşlardan da yeni projeler geliyor. Kaymakam Tanrıseven, her türlü sosyal projeye destek vereceklerini kaydetti. 

İyilik Hareketi Yayılıyor

TANRISEVEN: “ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA MORAL OLALIM”
Hafta içinde sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla görüşmelerde bulunan Kaymakam Tanrıseven, engelli vatandaşlarımıza moral ve destek verecek programlar planladıkları hayata geçirdiklerini belirtti. 
Tire Sokakları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, engelli vatandaşlar için farkındalık panayırı yapmayı planlayan Halk Eğitimi Merkezi görevlileri ve gönüllü vatandaşlar ile Tac Koleji öğrenci temsilcisi, gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında Kaymakam Tanrıseven’i bilgilendirdiler. 
Dernek ve gönüllü vatandaşların projelerini dinleyen Tanrıseven “Engelli vatandaşlarımıza karşı duyarlı olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum, hep birlikte el ele engelli vatandaşlarımıza moral olalım, bizde Kaymakamlık olarak her zaman destek olmaya devam edeceğiz” dedi.
 

“GÖRME ENGELLİ SPORCUMUZUN BAŞARISI GURUR VERİCİ”
 Görme Engelli Sporcu Enver Kala Kaymakam Tanrıseven’i ziyaret etti ve çalışmalarını anlattı. En son geçtiğimiz günlerde Bursa’da gerçekleştirilen yarışmada 1500 metre ve 5000 metre koşusunda birincilik elde eden Enver Kala‘yı Kaymakam Tanrıseven tebrik etti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274