banner277
banner264

Hemşirelerin gününü unutmadılar

Tire Belediyesi çalışanları, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran adına 12- 18 Mayıs Hemşireler haftası nedeniyle Tire’de görev yapan hemşirelere ziyaret gerçekleştirdi.

banner288
Hemşirelerin gününü unutmadılar

İlk ziyaret, Tire Devlet Hastanesi Başhemşiresi (Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü) Fatoş Yürürdurmaz’a yapıldı. Tüm hemşireler nezdinde Yürürdurmaz tebrik edilerek, kendisine tatlı ve karanfil takdim edildi. Ayrıca Tire Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi,  Sağlık Ocakları ve Tire Belediyesi’nde görev yapan tüm hemşirelere karanfil takdim edilerek tatlı ikramında bulunuldu.

BAŞKAN DURAN ‘’YAPTIKLARI FEDAKÂRLIKLAR UNUTULMAZ’’

Hemşirelik haftası ile ilgili açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran mesleğinin önemine de vurgu yaparak, "Özellikle küresel bir tehdit haline dönüşen korona virüs salgının yayılmasını önlemek amacıyla gece gündüz demeden, insan hayatı kurtarmak için ailesinden ve sevdiklerinden fedakârlık ederek görevini layıkıyla yerine getiren bütün hemşerilerimize ne kadar teşekkür etsek az.  Onların fedakârlıkları, emekleri ve gayretleri asla unutulmayacaktır’ ’dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275