banner277
banner264

Eski TOBB Başkanından Tanrıseven’e Ziyaret

Nisan ayında Tire Organize Sanayi Bölgesinde Tire İlçe Kaymakam”ı Dr. Hasan Tanrıseven’in katılımı ile hizmete açılan Bal Yem Fabrikası yöneticileri Tire İlçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’e iade-i ziyarette bulundu. Kaymakam Tanrıseven, “Tarım ve hayvancılık kenti Tire, sanayi yatırımlarıyla her geçen gün güçlenmektedir” dedi.

Eski TOBB Başkanından Tanrıseven’e Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Eski Başkanı ve Bal Yem Onursal Başkanı Rona Yırcalı, Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Yırcalı ve Bal Yem Genel Müdürü Hasan Sakarya Kaymakam Tanrıseven’e destekleri için teşekkür etti.

Nezaket çerçevesi içerisinde gerçekleşen ziyarette güncel konular görüşüldü. Eski TOBB Başkanı ve Bal Yem Onursal Başkanı Rona Yırcalı, “Tire Tarım ve Hayvancılığın merkezi. Dolayısı ile bizlerde bu bölgede yatırım yapma kararı aldık. Bizler Bal Yem ailesi olarak Tire’de çalışmaktan son derece mutluyuz. Katkılardan dolayı Bal Yem ailesi olarak sayın ilçe Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven’e teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

KAYMAKAM TANRISEVEN “TİRE BAL YEM İLE DAHA GÜÇLÜ”

Tire İlçe Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Bal Yem yöneticilerinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: 

“Tire, tarım ve hayvancılık merkezi aynı zamanda sütün başkentidir. Tire, tarım ve hayvancılığı destekleyen sanayi yatırımlarıyla her geçen gün daha da gelişiyor. Tarım kenti olan Tire’mize yem fabrikasının açılması hem üretici açısından hem de istihdam açısından isabetli olmuştur. Ben bu yatırımı Tire’ye çeken ve ilçe ekonomimize katkı sağlayan Bal Yem Onursal Başkanı Rona Yırcalı başta olmak üzere Bal Yem yöneticilerini tebrik ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274