Başarılı Emniyet Personeline Teşekkür

Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Polis Haftasında başarılı çalışmalara imza atan Emniyet personelini başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Başarılı Emniyet Personeline Teşekkür

Kaymakam Tanrıseven, Tire Emniyet Müdürü Hasan Özge ve Emniyet mensuplarını kabulde, yapılan hizmetlerle ilgili bilgi aldı. Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümünü tebrik eden Tanrıseven, polislik mesleğinin emek ve özveri isteyen mukaddes bir meslek olduğunu ifade etti. 

“FEDAKÂR POLİSİMİZİ TEBRİK EDİYORUM” 
“Vatandaşın huzur ve güveni için fedakârca çalışan Polis teşkilatımızı ve değerli mensuplarını tebrik ediyorum” diye konuşan Kaymakam Tanrıseven, şöyle devam etti:

“TİRE HUZUR KENTİDİR”
“Tire ilçemiz, suç oranının az olduğu, güvenli ve huzurlu bir kenttir. İlçemizde gerek emniyet gerek Jandarma birimlerimiz gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden üstün bir gayretle çalışıyor. Her zaman kolluk teşkilatımızın yanında olduk; olmaya da devam edeceğiz.”

KAYMAKAM TANRISEVEN'E TEŞEKKÜR 
İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, kurumsal olarak vatandaş odaklı hizmet anlayışı içerisinde olduklarını belirterek Kaymakam Tanrıseven'in ilk günden beri kendilerine ve kurumlarına olan ilgi ve desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini ifade ederek kendisine teşekkür etti.
Daha sonra Kaymakam Tanrıseven, başarılı Emniyet Mensuplarına tek tek başarı belgelerini takdim etti. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER