banner277
banner264

TÜGVA Tire’nin ağır misafiri

Şehidimiz Kahraman Polis memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin TÜGVA Tire Temsilcisi Mesut Şaşmaz’ın misafiri oldu.

TÜGVA Tire’nin ağır misafiri

İzmir Adliyesi önünde 5 Ocak 2017'de PKK tarafından gerçekleştirilen terör saldırısında  gösterdiği  cesaretiyle teröristleri püskürterek olası faciayı önleyen  ancak teröristler tarafından şehit edilen Kahraman Polis memuru Şehit Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin TÜGVA Tire Temsilcisi Mesut Şaşmaz’ın misafiri oldu. Bugün Tire’ye gelen şehit babası Zeki Sekin’i Tire TÜGVA Temsilcisi Mesut Şaşmaz karşıladı. Tire TÜGVA binasında ağırlanan şehit babası Sekin ardından Tire’yi gezdi.

PROTOKOL İLE GÖRÜŞTÜLER

Tire gezisinin ardından İlçe Kaymakamı Fatih Çobanoğlu’nu ziyaret eden Şehit Babası Zeki Sekin ve  Mesut Şaşmaz, burada bir süre sohbet ettikten sonra Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve Emniyet Müdürü Hasan Özge’yi ziyaret ettiler. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Tire  Protokolü Şehit Babası Sekin’e teşekkür ettiler. Konu ile ilgili olarak açıklamalrda bulunan Tire TÜGVA Temsilcisi Mesut Şaşmaz “ Zeki amcam ile uzun süredir tanışıyoruz. Kendisini burada ağırlamak istediğimi aylar öncesinden söylemiştim. Kendisi bugün misafirimiz oldu. O öylesine güzel bir evlat yetiştirmiş ki İzmir’i kana bulamak isteyen teröristlere göz açtırmayan Şehidimiz Fethi Sekin’i buradan bir kez daha rahmetle anıyorum. Bende Zeki amcamın manevi oğluyum. Kendisini burada ağırlamaktan gurur duydum. Bu bağlamda İlçe Kaymakamımız Sayın Fatih Çobanoğlu , Belediye Başkanımız Sayın Salih Atakan Duran ve İlçe Emniyet Müdürümüz Hasan Özge’yi de  zeki amcam ile ziyaret ettik. Kendilerine göstermiş oldukları misafirperverlik için teşekkür ediyorum. Toplum olarak zor günlerden geçiyoruz. İnşallah Bakanlıklarımızın olağan üstü çalışmaları ile bu virüsü en kısa zamanda yeneceğimize olan inancım tamdır. Zeki amcam Tireyi çok sevdi ancak virüs nedeni ile çok kalamadı. İnşallah daha uygun bir ortam da kendisini yine misafir edeceğiz.”dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2020, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276