banner277
banner264

Tire köylerinde sağlık taraması

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ve Tire Belediyesi organizasyonu ile Tire köylerinde sağlık taraması başlatıldı.

banner288
Tire köylerinde sağlık taraması

İzmir Büyükşehir Belediyesi  Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ve Tire Belediyesi organizasyonu ile Tire köylerinde sağlık taraması başlatıldı.

 

Fatih ŞAŞMAZ- TİRE İHA

 

Belirli bir program dahilinde uygulamaya başlayan sağlık ekipleri gezici mobil sağlık araçları ile köylere gelerek vatandaşların sağlık taramasını gerçekleştiriyor. Yetkililerden alınan bilgiye göre,  genel sağlık taramasından geçecek 18 yaş üstü vatandaşlar da bir rahatsızlık çıkması durumunda ise tedavileri gerçekleştirilecek. Düzenli olarak yapılacak olan sağlık taramasında Tire’ye bağlı tüm köylerde isteğe bağlı genel tarama yapılacak.Bu hafta Tire’nin dağ köylerinde uygulama yapan ekipler Musalar köyünde bulunan vatandaşları sağlık taramasından geçirdi.Uygulamadan son derece mutlu olduklarını dile getiren köy sakinleri ise yapılan hizmetten dolayı Tire Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediye’sine teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2015, 06:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276