banner277
banner264

Faruk Eryiğit’e plaket verildi

Tire’de faaliyet gösteren JET10 Oyun ve Eğlence Merkezi işletmecisi Hakan İz, Tireli gönüllü yardımsever Faruk Eryiğit’e plaket takdim etti.

Faruk Eryiğit’e plaket verildi

Yaklaşık 3 yıl önce sosyal Medya üzerinden “Bir çocuk da siz giydirin Tire” isimli bir grup kurarak Tire’de ihtiyaç sahibi çocukları hayırseverlerle bir araya getiren Faruk Eryiğit Tire’de pek çok kişinin takdirini kazanmıştı. Eryiğit, o çalışmalarına bir yenisini daha ekleyip, JET10 Oyun ve Eğlence Merkezi ile görülmemiş bir anlaşma yaptı.

“Her çocuğun hakkı eğlence ve oyun parkı” isimli yeni bir proje düzenleyen Eryiğit, Tire’deki tüm anaokulu ve ilkokul öğrencilerine JET10 Oyun ve Eğlence Merkezi’nde eğlence hediye etti. Programlı bir şekilde bölüm bölüm eğlence merkezine giden çocuklar, gönüllerince eğlendi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Faruk Eryiğit şöyle konuştu;

“Bu güne kadar Tire’de çok sayıda proje düzenledik. İlk defa böyle bir plaket alıyorum. Bu beni çok gururlandırdı. Bundan sonra yine hiçbir karşılık beklemeden çocuklarımızla ilgili projelerimizi sürdüreceğiz. Bu vesileyle şahsımı plaket ile onurlandıran Hakan İz kardeşime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275