“Tire’ye İYİ Belediyeciliği yaşatacağız”

İYİ Parti "İYİ BELEDİYECİLİK" vizyonu adı altında projelerini tanıtmak için Ankara Congresium'da Genel Başkan Meral Akşener başkanlığında toplantı düzenledi.

“Tire’ye İYİ Belediyeciliği yaşatacağız”

Toplantıya Millet Ittifakı'nın İYİ Partili Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran da katıldı. İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu da Duran'a eşlik etti.

Toplantının 31 Mart yerel seçimlerine giden yolda önemli bir yeri olduğunu kaydeden Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran "İYİ belediyecilik anlayışını Tirelilerle buluşturmak için gün sayıyoruz. Sizden bizden ayrımı yapmadan, herkese eşit hizmet anlayışı içerisinde işçinin, üreticinin, öğrencinin, memurun, köylünün ve kentlinin mutlu ve sorumsuz bir şekilde yaşayacağı bir Tire mümkün. Bunu da Millet İttifakı olarak gerçekleştireceğiz" dedi.

Akşener' in konuşmaları toplantıya damga vurdu

İşte o sözler

Bu ülkenin iyi ve cesur insanları olarak, daha yeni başlıyoruz. İyi insanlar, cesur insanlar, gönlünüzü ferah tutun.

Bizim içinde yer aldığımız hiçbir öykü, biz bitti demeden bitmez. Tereddüttünüz olmasın.

Bu gerçeği herkes görecek.

Yerel Seçimin Bekayla İlgisi Yoktur

Yaklaşan yerel seçimi, "beka" seçimi diye pazarlayanların, dil oyunlarına gelmeyeceklerini ifade eden Akşener, "Beka beka' diyorlar ya yerel seçimler için, muhtar ve belediye başkanı seçmenin bekayla ilgisi yoktur.

Bu seçimde milletimizin ve ülkemizin bekasını değil, devleti yönetenlerin bekasını değil, milletine verdiği sözleri tutmayan belediye başkanlarını,

25 yılda şehirlerimizi mahvedip sonra da şikayet edenleri, domates, biber kuyruklarını, bitmeyen trafik çilesini, yolsuzlukları, kayırmacılığı, yüksek köprü ve tüp geçit fiyatlarını, özetle, belediye başkanlarının icraatlarını oylayacağız." diye konuştu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER