Soyer’den İYİ Parti’ye ziyaret

Karşılayanların arasında Salih Atakan Duran da vardı.

Soyer’den İYİ Parti’ye ziyaret

CHP ve İYİ Parti’nin yerel seçimler için işbirliği kararı doğrultusunda Millet İttifakı’nın İzmir Büyükşehir Adayı olan Soyer, İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ziyarette İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, il yöneticileri ve İYİ Parti’nin Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran ve diğer ilçe belediye başkan adayları hazır bulunurken, partililerden de yoğun katılım oldu.

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran ile bir araya gelen Soyer ilerleyen günlerde başlayacağı seçim turunda Tire'ye öncelik vereceğini ifade etti. Toplantı sonrası kısa bir görüşme gerçekleştiren ikili fikir birliğine vararak seçim boyunca ve sonrasında koordineli çalışma kararı aldılar.

SOYER "KOL KOLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ"

İYİ Parti İl Binası’nda coşkuyla karşılanan Soyer, partililere seslenerek, “Bu salonlar hep böyle dolsun taşsın. Hiç sığmayalım hep böyle devam etsin. Başkanımız ve çalışma arkadaşlarının gösterdiği misafirperverlik için teşekkür ediyorum. Bugün bu buluşmanın 40-50 günlük bir ittifak olmadığını düşünüyorum. Uzun vadeye taşıyacağımız yol arkadaşlığının ilk günü. 1 Nisan‘dan itibaren birlikte ele ele İzmir’e çok daha faydalı olacağımız platformlar yaratacağız. Kol kol omuz omuza olacağız. Büyük heyecan taşıyorum bugün. Sizlerin gülen yüzünü görmek heyecan ve ümit verici. Türk siyasetinin buna çok ihtiyacı var.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER