banner277
banner264

Şenki: “CHP, ders verilecek değil, sahip çıkılacak partidir!”

Cumhuriyet Halk Partisi Tire Gençlik Kolları Eski Başkanı Mehmet Remzi Şenki, yaptığı açıklamada,  “Cumhuriyet Halk Partisi Ders Verilecek Değil Sahip Çıkılacak Partidir.” Dedi.

Şenki: “CHP, ders verilecek değil, sahip çıkılacak partidir!”

Ercan ÇELİK

31 Mart 2019 yerel seçiminin Tire’deki kazananı CHP ve İYİ Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı oldu. Seçim süreci boyunca, Millet İttfakı’ndan başkan seçilen Atakan Duran’ın yanında yer alarak çalışmalara katılan CHP Eski Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Remzi Şenki, Seçimin ardından HaberTire Gazetesi’ne bir açıklama yaptı.

Şenki’nin yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı; “Millet İttifaki birlikteliğin İstanbul-Ankara-İzmir 'de alınan sonuçlar sonrasi Şimdi daha İYİ anlaşılmış olması gerekir.Millet İttifakının Memleket Meselesi ,Hükümete bir uyarı niteliği taşıyacağını Adaylar açıklandıktan sonra hala anlayamayip sürekli çığırtkanlik yapan bir yapı ,Yerel Siyasetin artık genelleştiğini, kişinin önemi değil,birlik ve beraberliğin öncelik olduğunu kavrayamamışlardır.

Türkiye'de siyasetin artık bir level atladığını,gelişen ve yenilenen siyasi yapıyı iyi takip etmeyip işlerine gelmediği için,halkın değil, Kendi çıkarlarına ters geldiği için görmemişlerdir ,görmek istememişlerdir.

Sahte CHP'liler meydanlarda ve Tire 'de  Cumhuriyet Halk Partisine ders vermeye,Millet İttifakını Bölmeye, Parçalamaya ,ve Ülkenin bu kötü gidişine verilecek olan mesajı TİRE'de engellemeye çalışmıştır ,Tekrar AKP'ye seçim kazandırmak istedikleri açıkça belli olmuştur.

Ortaya çıkıp ,Millet İttifakında Sorun var,Genel Başkanın Neden Fotoğrafı yok, Cumhuriyet Halk Partisi Bayrağı neden yok gibi Gereksiz ve Saçma Engelleyici mesajlar yayınlayanlar ve aynı zamanda  ,soluğu DSP ofisinde alıp ,akşam ortam nasıl diye Millet İttifakı Ofisini gözlemlemeye ,güç nerede olacak ise  orada görünelim bekleyişine girenler ,DUVARA TOSLAMIŞLARDIR.

Bir anda akıllarına Cumhuriyet Halk Partili olmak gelen sahte ,gereksiz CHP'liler Demokratik Sol Olmayan Partinin Sağcı ve Anti -CHP'li adayının etrafında bir araya gelmişler ve akılları sıra bir anda Muhteşem CHP'li olmak istemişlerdir.

Kendilerini partiden üstün görmeye ,Çok bilmişligi, İttifakı Destekleyenleri Partili olmamak ile suçlamışlar,kendilerini Sütten çıkmış Ak Kaşık Sanmışlardır.

Zamanında CHP’nin  karşısında Aday olup oyları bölmüş AKP ye seçim kazandırmış,

Daha Sonra Önce CHP 'ye gelip ortalığı karıştırıp DP 'de seçim kazanmış yine bu gereksiz ve aynı CHP'liler yüzünden CHP seçimi kaybetmişti.

Yine aynı bu ekip Tire 'deki bu dönemki Yerel Seçimin seyrini değiştirmek için kolları sivamiş, Cumhuriyet Halk Partisi'nin aday cikaramamasina kadar gelen sürecin baş mimarları yine bu dönem Başrol Oyuncusu olmuşlardır.

.Ama ne yazık ki hesaba katmadiklari DİĞER ÇOCUKLARın güç birliği ,Millet İttifakı Ruhu ile hareket eden bilinçli ve azimli yapı,İYİ -CHP'li Seçmen , Siyasetçi,Başkan, Yönetici, Gönüllüler Bu Oyunları  hep birlikte çok çalışarak,iyi çalışarak BOZmuştur.Tire Halkımıza gerekli ve doğru bilgiler aktarılmış,ve uzun zamandan beri verilen mücadele halkımızın takdiri ile en iyi sonuca ulaşmıştır.

Halkimiza Cumhurbaskanligi seçim süreci,aday,adaylığı süreçleri ve sonrasında en doğru ve Gerekli bilgiler aktarılmıştır.

Kendisine Tire'de Seçim Kazandıran Partiye zarar vermek anlayışi ile CHP'li seçmenin üzerinde sandık ve CHP  logosu YOK psikolojisi kurarak,Tire 'de açık ara Millet İttifakının Kazanacağı Seçimin 11’e 11 -AKP ile Millet İttifakı meclis üyesi sayısının eşit çıkmasına da sebebiyet vermişlerdir.

Hesabı mutlaka sorulacaktır.

Kös-Kös karşıdan bakıp , Cumhuriyet HALK Partili Genç, Yaşlı,Kadin ve Seçmenlere’ Seçimi kazanmanız için Çok Çalışmanız Gerekir Hadi Bakalım AKP gümbür Gümbür Geliyor,Bir konser bile yapamadiniz'diyenler ,Seçim günü bile ‘Hâlâ Oy Pusulasında CHP logosu yok içiniz rahat mı ?diye Seçim yapılan Okul Bahçelerinde Nutuk verenler,  Alaycı tavırlar ile Partililerimizin heyecanina gölge düşürmeye çalışanlar,İttifak olursa ilk ben gelirim çalışırım diye yalan söyleyenler,İttifak adayı açıklanınca yan çizenler,gölge etmeye çalışanlar,katkı koymayanlar

Bu seçim Milletimize İYİ geldiği ve geleceği, kadar Sizlere de Gelenler Gelmiştir ve Gelecektir.

Yıllardır Cumhuriyet Halk Partisi'nin başarısız olması için Hep BEN,BEN anlayışı ile hareket eden ,Bu sahte yapının Partimizden temizlenmesi  için En sesli Mücadeleyi vereceğimden ve Partimizin Ahlak Terbiyesini ,Hukuk ve İlkelerini korumak, hak ettiği şekilde olması için ,Partime Sahip Çıkmaya ,En verimli ,en çalışkan bir neferi  olmaya devam edeceğim.

Artık Tire Cumhuriyet Halk Partisi Tertemiz bir sayfa açacak,Çiçek ,Böcek ,Kuş demeden Milletin Birlik ve Beraberliği için ,Millet İttifakı Ruhu ile Mücadele edecektir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274