banner277
banner264

Mehmet Ekmen milletvekili adayı oldu

Saadet Partisi Tire İlçe Başkanı Mehmet Ekmen, İzmir 2. Bölge’den milletvekili adayı oldu.

banner288
Mehmet Ekmen milletvekili adayı oldu

 Saadet Partisi Tire İlçe Başkanı Mehmet Ekmen, İzmir 2. Bölge’den milletvekili adayı oldu.

 

Ercan ÇELİK

 

Uzun yıllardır Milli Görüş çatısı altında aktif olarak siyaset yapan Tire’nin tanınmış esnaflarından Mehmet Ekmen, Saadet Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı oldu. Tire’de kurum ve kuruluşlara ziyarete başlayan Ekmen, HaberTire Gazetesi’ne yaptığı ziyarette, “Yıllardan beridir bu davanın içindeyiz ve rahmetli Erbakan hocamızın gittiği yolda çizdiği milli görüş çizgisi üzerinde yürümeye devam ediyoruz. Partimiz bizi aday gösterdi. Biz de öncelikle ilçemiz ve bölgemizin sorunlarını en iyi şekilde dile getirip, meclise taşımak için aday olduk. Hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

 

MEHMET EKMEN KİMDİR?

Mehmet Ekmen 1976 yılında Tire’de dünyaya geldi. İlk öğrenimini İnkılap İlköğretim Okulu, Ortaöğrenimini ise Tire İmam Hatip Lisesi’nde bitirdi.

Aileden milli görüş anlayışı içinde yetişen Mehmet Ekmen, Refah Partisi döneminde gençlik kollarında yer aldı. Daha sonra Fazilet Partisi döneminde de aktif olarak çalıştı. Tire’de Saadet Partisi’nde değişik kademelerde görev aldıktan sonra 2013 kasım ayında ilçe başkanı olarak görev aldı. 1 kasım seçimleri için ise İzmir 2. Bölge’den milletvekili adayı olarak gösterildi. Yaklaşık 20 yıldır kırtasiyeci olarak esnaflık yapan Mehmet Ekmen, evli ve 2 çocuk babası.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 06:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276