banner277
banner264

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt oldu

Tire İYİ Parti’nin 2. Olağan Genel Kurul toplantısı Tire Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt oldu.

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Yüksel Şenyurt oldu

Ercan ÇELİK

Mevcut İlçe Başkanı Kadir Çetin ve Yüksel Şenyurt’un yarıştığı seçimli genel kurulda 136 delegenin oyunu alarak ilçe başkanı olan isim Yüksel Şenyurt oldu. Tire Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurula Tire Belediye Başkanı Atakan Duran ve çok sayıda partili katıldı.

259 delegenin oy kullandığı genel kurulda, Kadir Çetin 122, Yüksel Şenyurt ise 136 delegenin oyunu aldı. 1 oy da geçersiz sayıldı. Yüksel Şenyurt 14 oy farklı Tire İlçe Başkanı seçildi.

Sonucun açıklamasının ardından HaberTire’ye konuşan Başkan Şenyurt, “Kazanan İYİ Parti olmuştur. Tüm partililerimize ve delegelerimize, tüm cesur yüreklere sonsuz teşekkürler.” Dedi. Kadir Çetin ise “Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı Yüksel Şenyurt’a devrettik. Hayırlı olsun.” Dedi.

Tire Belediye Başkanı Atakan Duran, “Demokrasi güzel bir şey. İYİ Parti bizim ailemiz. İYİ Parti Tire İlçe Başkanının başarısı bizim başarımızdır. Hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2020, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274