banner277
banner264

Duran, CHP’li eski başkanın köyünü ziyaret etti

Adaylığı açıklanan Atakan Duran'dan CHP eski İlçe Başkanının Köyüne  Ziyaret

Duran, CHP’li eski başkanın köyünü ziyaret etti

26 Ocak tarihinde Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adaylığı açıklanan Salih Atakan Duran ziyaretlerine başladı. Duran'ın ilk adresi Eskioba Köyü oldu.

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu'nun da eşlik ettiği ziyarette Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran' ı, CHP Tire eski ilçe başkanı Ali Gemici, köy muhtarı Ergün Bayır ve köylüler karşıladı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Duran 31 mart yerel seçimleri için izleyeceği yol haritasını vatandaşlarla paylaştı.

"Bölünürsek yok oluruz, bölüşürsek tok oluruz" diyen Duran yine birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Seçim dönemi ve sonrasında millet ittifakının anlayışı içerisinde hareket edeceklerini belirten Duran " Millet İttifakı Belediye Başkanı Adayı Olarak ilk ziyaretimizi Eskioba Köyümüze yaptık. Değerli Büyüğümüz CHP Eski İlçe Başkanı Ali Gemici'nin fikirlerini ve desteklerini alarak hep birlikte çalışmalarımıza başladık, ziyaretimizde bizlere samimi bir şekilde ev sahipliği yapan değerli muhtarımıza ve Eskiobalılara teşekkür ediyorum  " dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner274