banner277
banner264

Çıray'dan Başkan Duran'a ziyaret

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı, İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ı makamında ziyaret etti. 

banner288
Çıray'dan Başkan Duran'a ziyaret

İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Çetin ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette Aytun Çıray'ı yalnız bırakmadı.

İYİLİK HAREKETİ TİRE'DEN TÜM TÜRKIYE'YE YAYILACAK

Ülke ve yerel gündemin konuşulduğu ziyarette İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Aytun Çıray Doğru Yol Partisi yıllarını hatırlatarak "DYP ilk kurulduğunda Tire'de yerelde iktidar olmuştuk . İYİ Parti olarak da Tire'de Salih Atakan Duran Başkanımızla bu başarıyı yakaladık. İnşallah bu iyilik hareketi Tire'den tüm Türkiye'ye yayılacak " dedi.

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran da ziyaretten dolayı mutlu olduğunu ifade ederek vekilimiz ne zaman ihtiyacımız olsa rahatlıkla ulaşabildiğimiz biri. Ziyareti için teşekkür ederim, kendisini her zaman agirlamak isteriz dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bşk
Bşk - 9 ay Önce

Çeklin zaten son foto olacak
Bir heves uğruna verdik oyumuzu olacak işlerle uğraşın ya itfayiye meydanı ortası ağlıyor ayrı yere yapa yapa yetr be boy gösterilen bu son fotograf olacak...milket anlamıoo hdp ile yanyana olan bir parti sp zaten imannını kaybetmiş ....utamasalar imannını değişdirrler..iyişAllah yerel bir şecim erken olr.......

SIRADAKİ HABER

banner276