banner277
banner264

Atakan Duran, Kızılcahavlu Köyünde Belediye Başkanı Gibi Karşılandı

Seçim çalışmalarını Yeğenli ve Kızılcahavlu köyünde devam eden Atakan Duran, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Atakan Duran, Kızılcahavlu Köyünde Belediye Başkanı Gibi Karşılandı

Köye kalabalık bir konvoy eşliğinde giriş yapan Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran, köy girişini kapatan Kızılcahavlu köyü gençleri tarafından meşaleler ve alkışlar eşliğinde karşılandı.

Büyük tezahürat ve coşkunun bir arada olduğu karşılamada köyün gençleri Genç Başkan Atakan Duran diye köyü bayram yerine çevirdi.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZ İLE BİRLİKTE TİREYİ HAYVANCILIĞIN VE TARIMIN BAŞKENTİ YAPACAĞIZ

Köylerimizin en önemli geçim kaynağı olan hayvancılık ve tarım ile ilgili sorunları çözmek önceliğimiz olacak.Üretim yolları,alt yapılardan kaynaklanan sorunlar hızlıca çözümlenecek.Ayni zamanda  İlçemizde Tarım ve Hayvancılığın gelişmesi ve ekonomik anlamda büyümesi  için göreve geldigimizde Tire Belediyesi olarak her türlü desteği vermek için çalışacağız.

Hayvansal atık ve yan ürünlerin değerlendirilmesi,hayvan beslemeye yönelik alternatif tarımsal ürünlerin üretimi Et ve Süt Ürünleri Sektörüne Yönelik Çalışmaların bölgesel markalaşmasına yönelik belirlemeleri uzman ekiplerimiz ile birlikte değerlendirip hayata geçireceğiz.

KÖYLÜMÜZ HAYVANLARINI KESTİRMEK İÇİN BAŞKA ŞEHİRLERE GİTMEYECEK

Hayvancılığın en fazla yaşandığı yer olan ilçemiz ,hayvanlarını kestirmek için başka şehirlere gitmek zorunda kalan vatandaşlarımızın sorununu tamamı ile ele alacağız.Bizim yönetim anlayışımıza yakışmayan bu durumu hemen çözeceğiz.

İlçemiz  Hayvancilik ile uğraşan küçük bir Hollanda konumundadir.Hayvanlarını kestirmek ve sektörün gelişmesi ve kalkınması adına bir mezbaası olmayan ilçemizin bu sorunu Modern ve Hijyenik şartlara uygun donanımlı bir MEZBAAyı değerli vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.

OTOPARK SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

İlçemizde en büyük sorunlardan bir tanesi olan 'Otopark Sorunu' Araç trafiğini rahatlatacak en üst düzeydeki çalışmalarımızı yürütüyoruz.Şehrimize yakışmayan bu ses ve görüntü kirliliğine, ilçe merkezinde özellikle SALI günleri köylerden ilçe merkezine gelen vatandaşlarımızın da daha rahat ve stressiz bir gün geçirmelerini sağlamak için dersimizi İYİ çalışıyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275