Atakan Duran'a Soğuk Bir Gecede Sıcak Karşılama

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran’ın Seçim çalışmaları ve Köy ziyaretleri büyük bir coşkuyla devam ediyor.

Atakan Duran'a Soğuk Bir Gecede Sıcak Karşılama

Özellikle üretim yapan ve hayvancılık ile uğraşan köy halkının 5 yıldır Tire Belediyesinin bu sektörlerle alakalı hiç bir proje ortaya koyamamasına olan tepkileri ve yeni dönem için talepleri her köy ziyaretlerinde gün geçtikçe vatandaşlar tarafından artıyor.

Kürdüllü ve Çiniyeri Köy Halkı; ‘Gelecek Seçimler için Değil Gelecek Nesiller İçin Hizmet Edecek bir Belediye Başkanı İstiyor.5 yıl sonra Yerel Seçim zamanı Köylere oy istemeye gelen bir Belediye Başkanı İstemiyor.

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Salih Atakan Duran’ın, Tarım ve Hayvancılık hedefleri, üretici ve üretimi destekleyen projeleri ile köylü vatandaşların desteğini arkasına aldığı gözlerden kaçmıyor.

YÖRESEL ÜRÜNLER PAZARI KURACAĞIZ

Salı ve Cuma günleri sabit kalmak üzere artı olarak PAZAR günleri İlçemizde Köylü vatandaşlarımızın ürettiği ürünleri satabileceği, çalışan memur kesimin ve dışarıdan Tire'ye bu pazar alışverişi yapmak için gelmeyi düşünen yerli turist vatandaşlarımız için bir alışveriş merkezi haline gelebilecek Yöresel ürünler pazarını kuracağız.

ÜRETİMİ ve ÜRETİCİYİ DESTEKLEYEN KOOPERATİFÇİLİĞİ ÖNEMSEYEN BİR ANLAYIŞ İLE YOLA ÇIKTIK

Ekip arkadaşlarımız ve çalışma gruplarımız Kooperatifçilik, kalkınma, Üretimi ve Üreticiyi destekleyen projeler üzerinde daha şimdiden çalışmaya başladılar. Az zamanda çok işler yapmak istiyoruz. Büyüyerek ve gelişerek Şehrimizi hak ettiği gibi yönetip vatandaşlarımızı daha kaliteli bir yaşam sunmak öncelikli hedefimiz.

İzmir 'de Sn. Tunç Soyer ile birlikte özellikle Tire için ortaya koydukları projeleri birlikte hayata geçireceğiz. Aziz Kocaoğlu'nun bölgemize vermiş olduğu destek ve hizmetin daha fazlasını üstüne koyarak yeni dönemde gelişecek olan Tarımsal ve Hayvancılık faaliyetleri ilçemizi cazibe merkezi yapacak. Üreticimiz para kazanacak. Hayvancılık gelişecek. İlçemizin Çiftçisi, Köylüsü, Genci, Yaşlısı daha kaliteli bir hayat sürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER