banner277
banner264

Tarihi bandodan 97. Kuruluş yılı konseri

Şef Turgut Asma yönetimindeki Tire Belediyesi Tarihi Armoni Bandosu 97. Kuruluş yıldönümü nedeniyle 07.02.2019 Perşembe akşamı saat 20.30’da konser verecek.

banner288
Tarihi bandodan 97. Kuruluş yılı konseri

Açılış ve festival gibi etkinliklerde verdiği konserlerde marşların yanı sıra klasik ve popüler müzik parçalarını icra edebilmesiyle ün yapan Tire Belediyesi Armoni Bandosu, vereceği konserle Tirelilerin gönlünde bir kez daha taht kuracak.

Emeklilerden ve Tire Belediyesi çalışanlarından oluşan Tire Belediyesi Armoni Bandosu, kuruluşunun 97. yıl dönümünü 7 Şubat akşamı düzenlenecek bir konserle kutlayacak. Konser Tire Belediyesi Kültür Salonu’nda yapılacak.

Her bandonun çalabileceği marşların yanında popüler şarkıları ve hatta sanat müziği eserlerini de çalabilen tarihi bando, bu konserinde de yine sıra dışı bir repertuar hazırladı. Tarihi Armoni Bandosu 97. yaş gününde marşların yanı sıra ‘’Karlı Kayın Ormanı, Hasretinle Yandı Gönlüm, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Güller Ağlasın, Ankara Rüzgarı, İçim İçim Yanıyor, Sevemez Kimse Seni, Oyun Bitti, Mavi Mavi’’ şarkılarını da seslendirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276