Tire, Travel Turkey Fuarı'nda Tanıtılıyor

Tire'nin tarihi, kültürü ve turizm değerleri, bu yıl 12'nci kez düzenlenen ve turizm alanındaki en önemli buluşmalardan birisi olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı'nda tanıtılıyor. Tire Belediyesi'nin ilçenin tanıtımı için katıldığı ve 6 Aralık'ta kapılarını açan İzmir Travel Turkey Fuarı 8 Aralık tarihine kadar sürecek.

Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir-Turizm Fuar ve Kongresi İZFAŞ-İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş ve TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ortaklığıyla 12'nci kez 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleştiriliyor.

Açılışa Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TÜRSAB Başkanı Firüz Bağlıkaya ile birlikte çok ilin vali ve belediye başkanı katıldı.

Eski Tire evinin görüntüsünde olan ve bir hayli ilgi çeken Tire standı A holünde yer alıyor.  Fuarda ziyaretçiler Tire’nin tarihi, kültürel ve turistik değerlerini yakından görme fırsatı buluyor, Tire'nin meşhur incir, ceviz, karadut ve zeytinyağından tadıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 01:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER