banner277
banner264

Ankara’da TOBB genel kuruluna katıldılar

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 75. Genel Kurulu, Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

banner288
Ankara’da TOBB genel kuruluna katıldılar

Ercan ÇELİK

Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ)’nde gerçekleştirilen genel kurula Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Nadir Delikanlı, Başkan Yardımcısı Şükrü Bahaettin Oktav, Meclis Başkanı Mehmet Agah Yalgın, Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Boyacıoğlu, Meclis Üyesi Ferhat Bilkin, Genel Sekreter Olcay Taşlı da katıldı.

“GÜN, ELBİRLİĞİYLE AYAĞA KALKIP KOŞMA GÜNÜ”

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu genel kurul konuşmasında ‘birliğimiz ebedi, gündemimiz ekonomi’ temasına vurgu yaparak, iş dünyasının önümüzdeki süreçte gündemin ekonomi olmasını istediğini söyledi. Hisarcıklıoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın icracı ve reformcu iş yapma tarzıyla ekonomide yeniden atılıma geçeceğimize inanıyoruz. Hiçbir engel, aşamayacağımız kadar büyük, hiçbir duvar yıkamayacağımız kadar güçlü değil. Gün, elbirliğiyle ayağa kalkıp koşma günü” ifadesini kullandı.​

ERDOĞAN: “İSTİŞAREYE ÖZEL ÖNEM VERİYORUZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen TOBB 75. Genel Kurulu'nda konuştu. Ahiliğin ve lonca teşkilatının bugünkü mirasçısı olan TOBB'un en başından beri hep birlikte çalıştıkları, yol yürüdükleri bir kuruluş olduğunu aktaran Erdoğan, ekonomi başta olmak üzere ülkenin geleceğine ilişkin hemen her konuda iş dünyasıyla istişareye özel önem verdiklerini söyledi.

Aldıkları tüm kararların ortak aklın, ortak ihtiyaçların ve ortak vicdanın ürünü olması için gayret gösterdiklerini dile getiren Erdoğan, Ankara ve tüm şehirlerde iş dünyasının bu en büyük çatısının genel kurullarına, ekonomi şuralarına, ödül törenlerine ve diğer pek çok etkinliğine katılarak yol arkadaşlığını güçlendirdiklerini ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner276