Yılmaz Ege yenilenen yüzü ile karşınızda

Tire Selçuk Yolu üzerinde faaliyet gösteren Yılmaz Ege Restoran yenilenen yüzü ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Yılmaz Ege yenilenen yüzü ile karşınızda

Ergün ÇELİK

Yaklaşık 10 yıldır Tire’de et sektöründe faaliyet gösteren ve müşterilerinin güvenini kazanan Yılmaz Ege Restoran, Tire Selçuk Yolu’nun 4. Kilometresinde bulunan işyerini, büyük bir yatırım ile yeniledi. Yenilenen yüzüyle müşterilerin hizmetine sunulan tesiste özellikle ailelerin rahatı için her şey düşünüldü. Şehir stresinden uzaklaşıp huzurlu bir ortamda yemek yiyip dinlenmek isteyenlerin öncelikli adreslerinden biri olan Yılmaz Ege Restoran’da çocuklar da unutulmadı. Yemeğin ardından dinlenmeye geçen ailelerin çocukları da kendilerine özel hazırlanan oyun alanlarında doyasıya eğleniyorlar. Tesisin bahçesine kurulan dev zıp zıp ile birlikte Air Hokey ve Langırt gibi oyun masaları da çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor. Bunların yanında çocuklar ve yetişkinler için at keyfinin de yaşandığı Yılmaz Ege Restoran’da at keyfi hafta içi müşterilere ücretsiz olarak sunuluyor.KENDİN PİŞİR KENDİN YE


Müşteriler için hazırlanan dev yeşil alanda kendi ürünlerini kendilerinin pişirmesini isteyen aileler de unutulmadı. Ramazan Ayı’ndan sonra ‘Kendin pişir, kendin ye’ sisteminin de devreye sokulacağı öğrenildi. Söz ve Nişan gibi cemiyetlerin de vazgeçilmez adreslerinden biri olan Yılmaz Ege Restoran’da çok yakında dev ekranda maç yayını da verilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221