Tire Süt Kooperatifi’nden Tac Lisesi’ne ziyaret

Tire Süt Kooperatifi, Tire Özel TAC Lisesini ziyaret etti. Ziyarette Süt Kooperatifini temsilen Gıda Mühendisi Sulhiye Seçen, Halkla İlişkiler Uzmanı Burçin Yörük, Bilgi –İşlem Uzmanı Lemi Albeyoğlu ve Özel Kalem Filiz Kirazlar yer aldı. 

Tire Süt Kooperatifi’nden Tac Lisesi’ne ziyaret
banner244

     Gıda Mühendisi Sulhiye Seçen,  TAC Lisesi öğrencilerine “ Süt Üretimi ve Süt Tüketimi” konulu bir seminer verdi. Sunumunda Tire’de sütün nasıl üreticiden toplandığını, hangi aşamalardan geçerek işlendiğini, sütün hayatımızdaki yerini, süt ve süt ürünleri tüketmenin faydalarını anlattı. Öğrencilerden gelen soruları yanıtladı. Seminerin ardından TAC Lisesi öğrencilerine süt dağıtıldı.
     Seminere katılan öğrenciler, Tire’ye hizmet veren en önemli kuruluşlardan birinin temsilcilerini okullarında görmenin büyük mutluluk olduğunu, seminerde anlatılan bilgilerin çok güncel ve faydalı olduğunu ve kendilerine ikram edilen sütlerin de çok lezzetli olduğunu söylediler. 
    Tire Tac Lisesi Genel Koordinatörü Zuhal Açıkgöz : “ Tire Süt Kooperatifinin okulumuzu ziyaret etmesi, öğrencilerimize seminer düzenlemesi ve süt dağıtması bizleri çok mutlu etti. Başta Süt Kooperatifi Başkanı Mahmut Eskiyörük olmak üzere süt Kooperatifini temsilen okulumuza gelen uzmanlarımıza teşekkür ederiz.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner127

banner221