Emniyet Müdürü'nden TAC'a ziyaret

   Tire Özel Tac Lisesi, yeni yıl öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Halk Eğitim, Devlet Hastanesi gibi kurumları ziyaret edip yeni yıllın başarılılarla dolu güzel bir yıl olmasını diledi.

Emniyet Müdürü'nden TAC'a ziyaret
banner244

   Ziyaretlerde Tac Lisesi Kurucusu Muzaffer Kavcar ve Müdür Yardımcısı Burcu Aydınoğlu Uvaçin, yeni yıl sonrasında okullarında yapacakları yeniliklerden, okullarının kampus olma hedeflerinden, üniversite sınavına katılacak öğrenciler için yaptıkları çalışmalardan, okullarındaki sosyal sorumluluk projelerinden, kültürel, sportif faaliyetlerden bahsettiler.


    İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge’ye de ziyaretlerinde yeni görevinde başarılar dilediler ve Tire’ye hoş geldiniz dediler.  Bu ziyaret sonrasında 08 Ocak Pazartesi günü İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, Tac Lisesine iade ziyaretinde bulundu. 
    Tac Lisesi Kurucu Oktay Aykutalp: “ Emniyet Müdürümüzün ziyareti bizleri çok mutlu etti, gençlere eğitim veren bir okul olduğumuzdan lise çağındaki gençlerin sorunlarından söz ettik. Okulumuzun sistemini müdürümüze anlattık, müdürümüz de ilçemizde eğitim – öğretim kurumların çalışmalarını yakından takip ettiğini ve bu çalışmalara destek olacağını belirtti.”

banner246
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner221

banner250