banner277
banner264

Tire'de eski koca dehşeti: Sokak ortasında bıçakladı

İzmir’in Tire ilçesinde, hemşire Fatma Tüfenkçi (39) barışma teklifini reddettiği eski kocası Günay Alkan (43)  tarafından sokak ortasında yaklaşık 8 yerinden bıçaklandı. 

banner288

Ağır yaralanan iki çocuk annesi talihsiz kadına ilk müdahale görev yaptığı hastanede yapıldıktan sonra İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Gözü dönmüş koca ise suç aleti ekmek bıçağını çöpe atarak olay yerinden yaya olarak kaçarken yakalandı. ‘Eşinizi niye bıçakladınız?’ şeklindeki soruya “Çok sevdiğim için” şeklinde yanıt veren zanlı polis tarafından gözaltına alındı.

İddiaya göre, Tire Devlet Hastanesi, yeni doğan servisinde hemşire olarak görev yapan iki çocuk annesi Fatma Tüfenkçi, sabah saatlerinde nöbetini bitirip Adnan Menderes mahallesindeki evine dönerken eski kocası Günay Alkan'ın bıçaklı saldırısına uğradı. Eski eşiyle barışmak isteyen Günay Alkan, eşinden ret yanıtı alınca çılgına döndü. Tire dışında yaşadığı öğrenilen cani koca takip ettiği eşinin karşısına çıktı. Talihsiz kadının yardım çığlıklarına rağmen çocuklarının annesini yol ortasında vücudunun 8 yerinden bıçaklayan cani koca suç aleti ekmek bıçağını çöpe attıktan sonra yaya olarak olay yerinden kaçtı. Polis, Günay Alkan'ı şehir çıkışında yaya olarak uzaklaşmak isterken yakaladı.

Kısa süre önce görevini tamamlayıp çıktığı hastaneye yaklaşık 1 saat sonra tekrar ağır yaralı şekilde getirilen talihsiz hemşire için doktorlar seferberlik ilan etti. İlk müdahalenin ardından İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen Fatma hemşire kendisine tıbbi müdahalede bulunulurken çocuklarıyla telefonla görüşmek istedi. Çektiği onca acıya rağmen çocuklarına “Merak etmeyin iyiyim” diyen Fatma hemşirenin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi. Fatma Tüfenkçi’nin bir süre önce yakınlarıyla sohbet ederken, “Eski eşime, tekrar bir araya gelemeyeceğimizi anlatım o da kabullendi” dediği öğrenildi. Göz altına alınan cani koca ifadesin ardından Tire Adliyesi’ne gönderildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bşk
Bşk - 9 ay Önce

Adam işsizce zor.ama niye biraz daha paylaşımcı olunmuyor...bir zor drum...birden ani karar vermeden konuşmak ama ister istemez laflar beyine fişek gibi gidince gözleri görmüor...bnce erkekler böyle zamanlaeda yanlızlıkmı çekior kimseye yar olmaz.sende git biraz zamanla iyi birine çatarsın evlenirsin sebep biriken yıllar...para grurr verdiğin emwk.kime göre.....sadakat ve huzur şükür ve secde bnlar huzur verr.......bnlar yoksa akşama kadar bn iyitimdw bn birşwy yapmadım demwklw bitmez.

Size ne  ismimden bende bir bayanim
Size ne ismimden bende bir bayanim - 9 ay Önce

Adalet adalet degilki. Bu insan olarak yaratılıp en aşağılık mahlukat sevdiğini söyleyip bicakliyor eski eşini .yarın bu zat iyi hal indiriminden de faydalanıp tahliye ve cezai indirimden faydalanır.peki suç kimin bunu yetistirende bir kadın .acaba ne hissediyor dünyaya insan değil canı getirdiğini biliyormu çok merak ediyorum .sen psikopat uyuyabiyormusun rahat .senin sonunda Rabbimden diliyorum savunmasız kadından daha beter olur inşAllah .öfkem o kadar fazla ki kelime yetersiz .lütfen kimse kimseyi bu sapik cani gibi sevmesin .hatta kimse kimseyi sevmesin .sevgiden nefret eder oldum

Sedat
Sedat - 9 ay Önce

Yuh olsun koca müsveddesi

Emel Bilkin
Emel Bilkin - 9 ay Önce

Evlilik öncesi ciddi psikolojik testlerin yapılması ve testleri geçemeyenlerin kesinlikle evliliğine izin verilmemesi gerektiğine inanıyorum.

SIRADAKİ HABER

banner275