Adres aynı kazalar farklı

Tire’de üst üste kazaların yaşandığı o kavşakta yeni bir kaza daha meydana geldi. Neyse ki bu kazada yaralanan olmadı.

Adres aynı kazalar farklı
HABERİN GALERİSİ
O kavşakta yine kaza!

O kavşakta yine kaza!

Kaza bugün saat 12:00 sıralarında Dört Eylül Ortaokulu önünde meydana geldi. Kazanın okul çıkış yada giriş saatine denk gelmemesi ise olası bir faciayı önledi. Görgü tanıklarının iddiasına göre kaza şöyle gerçekleşti. Yaşar Çiftçi isimli sürücü 45 UC 350 plakalı kamyonet ile Şehit Yzb. Gültekin Başargan Caddesi’nden Cumhuriyet Meydanı istikametine seyir halindeydi. Otomobil Dört Eylül Ortaokulu önündeki kavşağa geldiğinde Bülent Hepurker idaresindeki A3 VEW plakalı otomobil ile çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle kontrolden çıkan otomobiller, kaldırımdaki aydınlatma direğine çarparak durabildi. Her iki araç sürücüsü de kazayı yara almadan atlatırken aynı yerde sık sık kaza yaşanması ve yetkililerin kavşakta herhangi bir önlem almaması çevre sakinlerini çileden çıkardı.

Polis kazayla ilgili inceleme başlatırken, öğrenci velileri ve mahalle sakinleri kavşakta gerekli tedbirlerin alınması noktasında yetkililerden bir kez daha yardım istedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre Altın
Emre Altın - 12 ay Önce

Kim bu yetkililer.... Ne iş yaparlar..... asıl görevleri nedir? Yada önlem alması ve bu tür sorunlardan düzeltici bir faaliyet başlatması gereken kim? Bilen var mı? Görevini ihmal eden kim?

Selâhattin  Altıntaş
Selâhattin Altıntaş - 12 ay Önce

Cezalar tabi'ki olsun fakatbiz sürücüler bilinçlenmedikten sonra hepsi boş,ister yabancı ve isterse tr olsun,bende yıllardır kullanıyorum fakat izine geldiğimde,gördüğüm manzaralar karşısında kendimi kavga etmemek için zor tutuyorum sağlıklı günlere ????

SIRADAKİ HABER

banner256