banner277
banner264

TÜGVA'dan temizlik işçilerine çay ve tatlı ikramı

Türkiye Gençlik Vakfı Tire Temsilciliği, Ramazan ayında içleri ısıtan harika bir harekete imza attı.  TÜGVA üyesi gençler, Salı pazarı mesaisini tamamlayan temizlik işçilerine, sıcak çay ve baklava ikram etti.

banner288

Ercan ÇELİK

Türkiye’nin en büyük açık hava pazarı olan meşhur Salı Pazarı’nın ardından, adeta savaş alanına dönen Tire sokaklarını aynı günün gecesinde eski haline dönüştüren ve yeni gün için tertemiz yapan temizlik işçilerine, TÜGVA üyesi gençler tarafından baklava ve sıcak çay ikramı yapıldı. 
Programa Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve TÜGVA Tire İlçe Temsilcisi Mesut Şaşmaz da katıldı. 

Tire sokaklarında işçiler temizlik mesaisindeyken, TÜGVA üyesi gençler, Cumhuriyet Meydanı’nda hazırlıklarını yaptı. Mesai sonrası Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan temizlik işçilerine TÜGVA üyeleri tarafından sıcak çay ve tatlı ikram edildi.

İlçe Temsilcisi Mesut Şaşmaz, TÜGVA adına temizlik işçilerine teşekkür ederek, bu gibi faaliyetlerin devam edeceğini söyledi. 

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Şehrin temizliği için gece gündüz demeden çalışan temizlik işçilerine ve bu güzel programa imza atan TÜGVA'ya teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner275